Brox Wedding

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Brox Wedding Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  5.000 TL ve üzeri

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Brox Wedding Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Brox Wedding Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Çekim türü


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Çiftlerimizin tarzlarına göre birlikte karar vereceğimiz ve sıra dışı çekimler yapabileceğimiz her yer olabilir. Buram buram lavanta kokulu tarlalarda, camgöbeği renginden başlayıp en derin yerlerinde çivit mavisine kadar uzanan Salda Gölünde, rengarenk balonların gökyüzünü kapladığı Kapadokya'da, cennetten bir kesit olan Ağva'nın koylarında, İstanbul'un en güzel mekanlarında, Trabzon, Rize, Mardin, Konya kısacası güzel olacağına inandığımız ve fark yaratabileceğimiz her yer bizim için çekim mekanıdır.

Brox Wedding Hakkında

Brox Wedding takımı olarak mutluluğunuz için her yerde hizmet veriyoruz! Antalya’da düğün fotoğrafçısı arayışındaysanız kaliteli hizmetimizle fark yaratacak bir çekimi size sunabilir ve beklentilerinizi eksiksiz olarak karşılayabiliriz.

Aradan ne kadar yıl geçerse geçsin düğününüz sizin için hep özel kalacak. Tüm detaylarıyla hatırlamak isteyeceğiniz ve bir o kadar da romantik anılarınızı fotoğraf ve video çekimlerimizle ölümsüzleştirebilirsiniz. Bizim için hayallerinizi belgelemek çok önemli. Tabii ki hizmet sunarken esas önceliğimiz daima sizi memnun edip isteklerinize olumlu yanıtlar verebilmek. İşini severek yapan profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Birbirimizi iş arkadaşı olarak değil, takım olarak görüyoruz. Yurt dışında ve yurt içinde çeşitli tecrübeler edinmemizin yansımalarını çalışmalarınıza en iyi şekilde aktarıyoruz. Moda olan tüm çekim trendlerini yakından takip ediyoruz.

İsmimizden sıklıkla söz ettirmemiz kaliteli çekimler yapmamızın yanı sıra sağladığımız avantajlı imkanlardan da kaynaklanıyor. Size özel bir sanal albüm hazırlıyoruz. Anılarınızı bu albüm içerisinde eskimeden saklayabiliyorsunuz. İçerisinde düğün hikayesi, düğün belgeseli, sosyal medya klipleri, düğün günü çekilen videoların montajlı sinematik filmleri ve fotoğraflarınız yer alıyor. Tasarladığımız dış çekimlerden, save the date ve trash day anılardan da pek çok çalışmaya sanal albüm içerisinde yer veriyoruz. Düğün arşivinizde yer alan her fotoğraf karesi ve video aşkınızın hikayesini en detaylı biçimde anlatıyor!

Ufacık kadrajımıza büyük mutluluklar sığdırıyoruz. Kalbinize dokunan ve en güzel gününüzde hissettiğiniz tüm değerli duyguları taşıyan çekimleriniz esnasında hüzün, heyecan, mutluluk ve aşkı bir arada belgeliyoruz. Fotoğraf sanatçılığını en profesyonel şekilde icra ediyoruz. Mutluluğunuz için başucunuzda saklayacağınız panoramik albümleri de elbette hazırlıyoruz.

Konya’da, Isparta’da buram buram kokusuyla iç ferahlatan lavanta bahçelerinde, Kapadokya’nın eşsiz doğasında, İstanbul’un en güzel koylarında, Ağva’da, Salda’da, Trabzon, Rize ve Mardin’de çekimler yapıyoruz. Kendinizi özgür hissettiğiniz her yerde, güzel olacağına inandığımız ve fark yaratan birbirinden güzel çekimler tasarlıyoruz.

Antalya fotoğrafçısı Brox Wedding ile aşkınızın kayıt altına alınmasını isterseniz, sayfada bulunan iletişim bilgilerini kullanabilir ya da bilgi formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Aşkan Mah. Gülbahçe Sk. No:1 İç Kapı:5 Meram/Konya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Brox Wedding Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.