Ahmet Karagöz

E-posta Gönder

Ahmet Karagöz Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  6 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  5 hafta

Ahmet Karagöz Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Ahmet Karagöz Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Çekim türü

Ahmet Karagöz Hakkında

Fotoğraf Sanatçısı ve Cover Photographer; Ahmet Karagöz 1980 yılında Alanya'da dünyaya geldi. İlk ve ortaöğrenimini Alanya'da tamamladıktan sonra fotoğraf sanatı üzerinde çalışmalara başladı, kısa zamanda başarılı bir çıkış yakalayan ve pozitif bir grafik çizen Ahmet Karagöz çalışmalarıyla ülke genelinde büyük bir ilgi gördü. "The Wedding " isimli çalışmasıyla; global anlamda fotoğraf sanatının önemli isimlerinden olan dünyaca ünlü, tanınmış yönetmen David Bectstead'ın editör ve direktörlüğünü yaptığı "Water Wedding Albüm" isimli çalışmada çeşitli ülkelerden 38 fotoğraf sanatçısıyla birlikte aynı karede yer alarak büyük bir başarı yakaladı. Bu albüm içerisindeki yeri ve konumu onu global anlamda da tanınmış hale getirdi. Rus Fotoğraf Sanatının önemli isimlerinden olan Sergey İvanovla birlikte başarılı çalışmalara imza attı. Bunun yanı sıra Global anlamda ülkemizde düzenlenen sanatsal aktivite ve sempozyumlarda Jefy Vonn, David Backstad, Bob Davis gibi önemli isimlerle birlikte aynı karede yer aldı ve önemli çalışmalar yürüttü.

Modern bir Romantik olan Ahmet Karagöz çalışmalarında yer yer minimalist çizgileri romantik donelerle bütünleştirdi. Sürrealist Konstrütüvist, Dadaist, Vortuist, ve Fütürüst çalışmaların karşısında olmakla birlikte yeni gerçekçiliği Strait Photography ve New objectvist çalışmaları dışladı. "Fotoğrafı sanatla bütünleştiren ona üflenen ruhtur" diyen Ahmet Karagöz anlatıma biçime konunun işlenişine önem verirken Vouge'den Vanity Fairden fırlama çalışmalara imza attı; Low- Key çalışmalarla High Key çalışmaları birlikte yürüten ve romantizm ruhunu modern anlamda hümanist donelerle ve değerlerle bütünleştiren Ahmet Karagöz; romantizmin büyük isimleri olan Gertrude Kasabier, Glarance Hudsan White, Cecil Beaton Walter Nunberg Marcus Adams, Sarah Moon ve yaşayan çağın en büyük Romantiği olan David Hamilton gibi büyük romantiklerden önemli izler taşır. Sahip olduğu romantik soulu sosyal sorumlulukla da bütünleştiren Ahmet Karagöz, bir taraftan cover photographer olarak çalışmalarını sürdürürken diğer taraftanda Sosyal sorumluluk odaklı İletişim ve PR çalışmalarına devam etmektedir. İngilizce, Almanca, Rusça bilen Ahmet Karagöz.. Metaneraviteler üst anlatılar üzerine kurduğu romantik yaratı yetisi imgelem ve tahayyül gücüyle ülkemiz adına romantik ve modern fotoğraf sanatının en önemli öncülü durumundadır.

İletişim

Ahmet Karagöz Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

S&O

Sinem & Orhan

Düğün Tarihi: 24.10.2015


Unutulmayacak kaliteli fotograflara sahip olmak icin tek adres bizce

D&B

Deniz & Bayram

Düğün Tarihi: 05.01.2015


İşini aşkla yapan ve bu aşkı çektiği fotoğraflara yansıtan bir sanatçı, biz çok memnun kaldık herkese tavsiye ederiz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.