Adil Müftüoğlu Photographer

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Adil Müftüoğlu Photographer Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Adil Müftüoğlu Photographer Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Adil Müftüoğlu Photographer Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Adil Müftüoğlu Photographer Hakkında

2010 yılından beri çiftlerimizin en özel anlarında yanında oluyor, heyecanlarını paylaşıyor ve geleceklerine tebessümle bakacakları birbirinden güzel fotoğraf kareleri armağan ediyoruz. Eğer siz de Antalya düğün fotoğrafçısı arayışındaysanız, hizmetlerimize göz atmadan kararınızı vermeyin!

Peki siz değerli çiftlerimiz için hangi hizmetleri veriyoruz?

Öncelikle Adil Müftüoğlu Photographer ile iletişime geçtiğinizde hemen bir ön görüşme yapıyoruz çünkü sizi daha yakından tanımak ve çekim türlerimiz hakkında detaylı bir vermek istiyoruz. Beraber düğün paketlerimizi inceliyor, bütçe oluşturduktan sonra çekim tarihini belirliyoruz. Fotoğraflarınızı düğünden önce, sonra veya düğün günü çekebiliyoruz. Tabii bu noktada seçtiğiniz çekim türü de belirleyici rol oynuyor. Mesela; save the date çekimlerini düğünden önce, trash day çekimlerini ise düğünden sonra yapıyoruz. Normal dış mekan çekimlerini ise genellikle düğün günü yapmayı tercih ediyoruz.

Biraz da mekan seçimi aşamasından bahsedelim;

Daha çok önce çekim yaptığımız birçok mekan alternatifimiz bulunuyor. Bunun dışında sizin isteklerinizi de değerlendiriyor, Antalya dışında başka şehirlere de gidebiliyoruz. Kaliteli ekipmanlarımız, tecrübeli ekibimiz ve profesyonel hizmetlerimiz ile siz nereyi isterseniz orada oluyoruz. Dış mekan fotoğraf çekimlerinizde 2, video hizmeti almak isterseniz de 5 kişiden oluşan ekibimizle yanınızda oluyoruz. Özellikle drone ve jimmy jib ile oluşturduğumuz videolarımızı çok beğeneceğinize eminiz. Fotoğraf ve videolarınızı çok kısa bir zamanda teslim edip sizi çok fazla bekletmek istemiyoruz. Bu yüzden gereken özveriyi sonuna kadar gösteriyor, titiz çalışmalarımızla memnuniyetinizi kazanmayı amaçlıyoruz.

Antalya en iyi düğün fotoğrafçısı arasında yer alan ekibimiz, profesyonel hizmetleriyle yanınızda olmak için şimdiden sabırsızlanıyor. Eğer siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak ve düğün tarihiniz için randevu oluşturmak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.