Ewedd Photography
 • Min. Paket Fiyatı
  10.000
  7.500 TL

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Ewedd Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Kampanyalar

%25
Son gün 03/06/2024

Düğün.com Çiftlerine Özel Albüm Seti Dahil Çekim Paketimiz Sadece 7.500₺!

Düğün.com çiftlerine özel albüm seti dahil çekim paketimiz sadece... devam 

%31
Son gün 03/06/2024

Düğün.com Çiftlerine Özel Dijital Teslim Paketimiz Sadece 4.500₺!

Düğün.com çiftlerine özel dijital teslim çekim paketimiz sadece... devam 

%33
Son gün 03/06/2024

Düğün.com Çiftlerine Özel Albüm Seti ve Klip Çekimi Dahil Çekim Paketimiz 10.000₺!

Düğün.com çiftlerine özel albüm seti ve klip dahil çekim paketimiz... devam 

Ewedd Photography Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Ewedd Photography Sıkça Sorulan Sorular

Ewedd Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Ewedd Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Ewedd Photography hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Hizmetimizden faydalanmak isteyen çiftlerimizin, istedikleri tarihi alabilmeleri için bizlere 7 gün içerisinde ulaşmalarını arzu ediyoruz. Ankara düğün fotoğrafçısı olmanın dışında farklı hizmet kategorilerinde de adını duyuran Ewedd Photograpy, davetlerinizde organizasyon düzenleme yaparak hayalinizdeki etkinliği gerçekleştirmenize vesile oluyor. Evlilik teklifi planlama konusunda da konseptleriyle unutulmaz teklifler etmenizi kolaylaştırıyor."

Ewedd Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Ewedd Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 haftadan az olarak öne çıkmaktadır.

Ewedd Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Ewedd Photography şehir dışında hizmet vermiyor.

Ewedd Photography ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Plato çekimi "

Ewedd Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Ewedd Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 1 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Ewedd Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Ewedd Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"konsept çekim, düğün belgeseli, stüdyo / plato çekimi, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Ewedd Photography Hakkında

Ankara düğün fotoğrafçısı önerileri için araştırma yapan çiftler, müjde ! Ewedd Photograpy, başarılı organizasyon hizmetinin yanı sıra şimdi de düğün fotoğrafçılığında markalaştı. Organizasyon bünyesinde verdiğimiz fotoğraf hizmetimizin takdir toplamasıyla bu alanda profesyonel çalışmalar yürütmeyi sizler için uygun gördük. Yaptığımız fotoğraf ve video çekimleri ile beğenilerinize mazhar olduk, olmaya da devam ediyoruz.

Deneyim

Ekibimiz, kendi alanında profesyonelliğini ve tecrübesini ortaya koyan uzmanlardan oluşuyor. Kendimize ait oluşturduğumuz fotoğraf platosunda, çekim ekibimizle birlikte harika kadrajlar elde ediyoruz. Çiftlerimizin yüzlerini mutlulukla güldürüyor, kendilerini rahat hissetmeleri için güler yüzümüzü ve samimiyetimizi ortaya koyuyoruz. Hizmetimizi, Ankara’da fotoğraf çekimi yaptırmak isteyen çiftler için sunduğumuzu da vurgulamak isteriz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Oluşturduğumuz fotoğraf platosu içerisinde gelin ve damadın istediği konseptleri bulmak oldukça kolay. Tarih esintili temalar için Roma sütunlarını içeren mekanımız, natürelliği ve doğanın çarpıcılığını arzulayan çiftlerimiz için çiçekli bahçemiz, Anadolu'nun coğrafi ve tarihi harikalarından biri olan Kapadokya konseptimiz ve çok daha fazlası çekim platolarımızın içerisinde yer almakta. Talep edenler için düğün belgeseli ve düğün klibi de gerçekleştiriyoruz.

Ekipman

Ankara düğün fotoğrafçılarından olan ve adını organizasyon firmalarının ardından fotoğraf firmaları arasında da hızla duyuran Ewedd Photograpy, görüntüleme teknolojisini yakından takip ediyor. Profesyonel fotoğraf makineleri, kameralar ve drone eşliğinde hizmetini veriyor. Sadece bununla da kalmıyor ve fotoğraf makinelerinde kullanmak üzere kaliteli lensler ile eşsiz kadrajlarını yaratıyor. Görüntü işleme tekniklerini hayata geçirdiği cihazlarını da güncellenen teknolojiye uyumlu olan ekipmanlarla donatıyor.

Baskı Hizmetleri

Çektiğimiz karelerin orijinal kopyasını çiftlere teslim ediyoruz. Çektiğimiz fotoğraflardan çiftlere 30 poz seçtiriyor ve onları dijital düzenlemeye alıyoruz. Arzu edenler için albüm oluşturabiliyoruz. Her boyutta baskı yapabiliyor, baskılarımızda kağıdın ve mürekkebin kalitesine dikkat ediyoruz. Büyük ve küçük boyutlu albümler, aile albümleri, 50*70 tablolar , cep albümleri basıyoruz. 1 hafta sonra sizlere teslim ediyoruz.

Ek Hizmetler

Hizmetimizden faydalanmak isteyen çiftlerimizin, istedikleri tarihi alabilmeleri için bizlere 7 gün içerisinde ulaşmalarını arzu ediyoruz. Ankara düğün fotoğrafçısı olmanın dışında farklı hizmet kategorilerinde de adını duyuran Ewedd Photograpy, davetlerinizde organizasyon düzenleme yaparak hayalinizdeki etkinliği gerçekleştirmenize vesile oluyor. Evlilik teklifi planlama konusunda da konseptleriyle unutulmaz teklifler etmenizi kolaylaştırıyor.

Uzun yıllardır çiftlerle çalışmaktan mutluluk duyuyor ve çiftlerimizin referansıyla sektörde ilerliyoruz. Her dönemde oluşturduğumuz kampanyalı paketlerimizle ödemelerde kolaylık sağlıyoruz. Siz de bu fırsatlardan yararlanmayı dilerseniz iletişim numaramız üzerinden ya da “Ücretsiz Teklif Al” formundan yararlanabilirsiniz.

İletişim

 • Telefon::

  0312 963 34 06

 • Adres::

  Ankara Çankaya

 • Haritadaki Konumu

  Ewedd Photography Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.