By Hera Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

  • Etimesgut, Ankara.

By Hera Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

By Hera Fotoğrafçılık Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

By Hera Fotoğrafçılık Sık Sorulan Sorular

By Hera Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

By Hera Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


By Hera Fotoğrafçılık hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

By Hera Fotoğrafçılık aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi, stüdyo / plato çekimi, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi".


By Hera Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

By Hera Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


By Hera Fotoğrafçılık ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"her türlü mekanlarda çekim sağlanıyor"


By Hera Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, By Hera Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor.


By Hera Fotoğrafçılık ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

By Hera Fotoğrafçılık ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 haftadan az olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

By Hera Fotoğrafçılık Hakkında

By Hera Fotoğrafçılık Ankara’da çiftlerimize sıcak bir aile ortamı ve profesyonel düğün fotoğrafçılığı hizmeti veriyoruz. Mutlu günlerinizi en doğal ve sizi anlatan şekilde yansıtacağımızdan emin olabilirsiniz. Kalitemizden, işimize gösterdiğimiz özenden ve sizi rahatlama çabamızdan asla ödün vermiyoruz. Böylece ortaya sıradan fotoğraf karelerinin aksine, büyülü pozlar çıkıyor. Ankara’nın en güzel mekanlarında, son teknoloji ekipmanlarımızla çekim yapıp, size bakmaya doyamayacağınız albümler bırakıyoruz.

Deneyim

Duayen fotoğrafçılardan önemli eğitimler aldık. Tecrübemizi kalite ve geniş bir vizyonla birleştirdik. Çiftlerimize herhangi bir stress yaratmadan, keyifli hatırlayacakları fotoğraf çekimleri sunuyoruz. Hayallerinizle mutluluğunuzun birleştiği adreste biz varız. En özel günlerinizde yanınızdan ayrılmıyor ve beklentilerinizi karşılıyoruz. Zevkleriniz ve fikirleriniz bizim için çok değerli. Geleneksel konseptlerin ve çekim tarzlarının dışına çıkarak size özel bir hikaye yazmaya da gayret ediyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Ekipmanlarımızı ve çekim tekniklerimizi en iyi şekilde kullanarak size film tadında düğün hikayeleri hazırlıyoruz. Senaryosundan çekim mekanına, kullanılacak ekipman ve aksesuarına kadar her şeyi detaylıca planlayacağımızdan şüpheniz olmasın. Düğün klibi ve konsept çekimlerle mutlu günlerinizde, düğün öncesinde ve sonrasında güzel anılarınıza ortak olmakla kalmıyor, hatta yenilerini de ekliyoruz. Düğün fotoğrafçılığının öneminin farkındayız ve işimizi severek yapıyoruz.

By Hera Fotoğrafçılık hizmetlerimizden bahsetmek gerekirse, ağırlıklı olarak plato çekimleri yaptığımızı söyleyebiliriz. Fotoğrafçı ekibimizle ayrıca Save the Date çekimlerinde eğlenceli saatler geçirebilirsiniz. Çiftlerimiz özellikle son dönemde düğün tarihlerini klasik davetiyelerle duyurmak yerine, bu tarz renkli çekimleri tercih ediyor. Dış çekimlerde ve şehir dışı taleplerinizde birlikte güzel bir planlama yapıp unutulmaz fotoğraf karelerine imza atıyoruz.

Baskı Hizmetleri

Keyifle geçen ve kendinizi iyi hissedeceğiniz bir çekim sonrasında fotoğraflarınızı 4 hafta içinde hazırlayıp teslim edebiliriz. Hızlı hazırlık sürecimizden sayesinde fotoğraflarınızı görmek için aylarca beklemeniz gerekmiyor. By Hera Fotoğrafçılık baskı paketlerimizde size pek çok alternatif hazırladık. Cep albümü, aile albümü ve diğer baskı ürünlerimiz arasından seçim yaparak anılarınızı en güzel şekilde değerlendirebilirsiniz.

Hayata gülümseyin diyoruz ve size mutluluğunuzu en güzel şekilde kayıt altına almayı vadediyoruz. Hizmetlerimizin kalitesini ve samimiyetimizi işlerimizden örneklerle size gösterebiliriz. Bizimle çalışan çiftlerimizin övgü dolu sözlerini sizden de duyacağımızdan hiç şüphemiz yok. İletişime geçmek isterseniz, altta yer alan By Hera Fotoğrafçılık adresimizi kullanabilir veya yandaki formu eksiksiz bir şekilde doldurarak ücretsiz fiyat teklifi talep edebilirsiniz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.