Burak Uzun Photography

E-posta Gönder

 • Etimesgut, Ankara.

Burak Uzun Photography Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-3.000 TL

Burak Uzun Photography Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  3 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Burak Uzun Photography Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Burak Uzun Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Dış mekan / Save the date çekimi, Stüdyo / Plato çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Saat


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Çiftin isteği üzerine her mekanda çekim yapılır.

Burak Uzun Photography Hakkında

Geçmiş yıllarda Bolu’daki çiftlerimizin mutluluklarına ortak olurken, son 8 yıldır önde gelen Ankara düğün fotoğrafçılarından biri olarak hizmet vermekteyiz. Burak Uzun Photography’de gerek video çekim teknikleri gerekse kullandığımız ışıklar ve renkler açısından her yerde rastlayamayacağınız farklı kareler yakalıyoruz. Düğünlerinin en güzel anılarını bize emanet eden çiftlerimize doğallıktan yola çıkarak benzersiz fotoğraflar yaratmak işimizin en sevdiğimiz parçası.

Deneyim

Bolu’da başladığımız profesyonel fotoğrafçılık yolculuğumuzda uzun yıllar sektörün en önde gelen isimlerinden olmayı başardık. Eğitimlerimizi Hamdi Dalgın gibi değerli fotoğrafçılarımızdan aldık. Ekibimiz 3 kişiden oluşuyor. Çiftlerimizle samimi, keyifli bir ortam yakalamaya ve onları çekimler boyunca rahat ettirmeye özen gösteriyoruz. Elde ettiğimiz sonuçlar çiftimize özel ve eşsiz olmakla birlikte her seferinde takdirlerini kazanıyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Burak Uzun Photography’de özellikle dış çekimlere ve kliplere ağırlık veriyoruz. Çekimlerimiz ortalama 2 ila 5 saat arasında sürüyor. Düğün belgeseli, düğün hikayesi ve klibi çiftlerimizin en çok tercih ettiği hizmetlerimizden sadece bazıları. Farklı konseptlerde çekimler gerçekleştirebiliriz. Bazen gün içinde 4 değişik çekim yaptığımız dahi oluyor. Detaylar üzerine yoğunlaşarak çalışmayı seviyoruz.

Türkiye’nin dört bir yanındaki farklı şehirlerde çekimlere gidebiliyoruz. Özellikle Bolu’da pek çok özel mekanda çekim yaptık. Peki, düğün dış mekan çekimleri Ankara’da nerede yapılır diyorsanız, size doğal veya tarihi ortam tavsiyelerinde bulunabiliyoruz. Ankara’daki neredeyse tüm çekim platolarını kullanıyoruz. Yurt dışından gelen çekim tekliflerinizi de değerlendiriyor ve çiftlerimizin mutluluklarının bir parçası oluyoruz.

Ekipman

Ekipmanlarımızı her zaman güncel tuttuğumuzu söyleyebiliriz. Gerek düğün fotoğrafçılığı gerekse profesyonel fotoğrafçılık anlamındaki tüm gelişme ve yenilikleri takip ediyoruz. Böylece her seferinde görüntü kalitesi yüksek görseller elde ediyoruz. 4K çekimlerimizi gerçekleştirirken orijinal kareler yakalayabilmek için Mavic Mini drone kullanıyoruz. Fotoğraf çekimlerimizde ise tercihimiz daha çok Canon 5D Mark IV kullanmaktan yana oluyor.

Baskı Hizmetleri

Çiftlerimiz için birbirinden şık albümlerimizin bulunduğu düğün paketleri hazırladık. Bronz, Gold ve Platin paketlerimiz arasından bütçenize ve zevkinize uygun bir seçim yapabilirsiniz. Paketlerimizde 30x60 veya 30x80 albümler, aile albümleri ve 50x75 afiş gibi ürünler sunuyoruz. Tüm fotoğraflarımızı dijital olarak da teslim ediyoruz. Düğününüze dair özel bir çalışma isterseniz kanvas tablo ürünlerimizi de inceleyebilirsiniz.

Burak Uzun Photography olarak açılış yılımız olduğu için çiftlerimizin bütçelerine de hitap eden kampanyalar hazırladık. Ankara düğün fotoğrafçısı fiyatlarımızı değiştirmiyoruz ve şehir dışındaki çekimlerde de aynı fiyatları uyguluyoruz. Yaptığımız işlerin sonucundaki güzel fotoğraf ve videolara baktığınızda farkımızı göreceksiniz. Randevu almak için sayfanın yanındaki formu eksiksiz doldurup gönderebilirsiniz. Sorularınız için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  ayaş ankara bulvarı atayıldız platinium plaza no:19 kat:2 daire:9 Eryaman-Etimegut/ANKARA

 • E-posta

  E-posta Gönder

Burak Uzun Photography Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

A&m

Arzu & Murat

Düğün Tarihi: 27.10.2018


Burak uzun photography sözümüzle başlayıp düğünümüz dahil her anımızda yanımızdaydı.Çok eğlenceli çekimler gerçekleştirdik işlerine verdikleri önem üst seviyede herkese şiddetle öneriyoruz.harika fotoğraflar ve mükemmel bir klip çıktı ortaya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.