Dans Kursları İstanbul

Baila Latino

  • Min. Fiyat
    1.000 TL'den az

Ekiple Tanışın

  • Dans Eğitmeni
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Baila Latino Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.000 TL'den az

Baila Latino Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel) Grup
Kurs Süresi
3-4 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Mekanda Prova
Evet
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

Baila Latino Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Bachata, Bolero, Cha Cha, Çifte özel koreografi, Harmandalı, Latin dansları, Merenge, Rumba, Salon dansları, Salsa, Tango, Vals

Baila Latino Hakkında

Baila Latino, İstanbul düğün dansı kursu arayışındaki çiftlerin tüm ihtiyaçlarına cevap oluyor.23 yılı aşkın deneyimiyle Film Dizi Gösteri Defile Açılış Düğün Nişan gibi etkinliklerde ve ünlü oyuncuların sanatçıların hayranlıkla izlediğiniz dans sahnelerini siz de uzman koreograf ve eğitmenler eşliğinde düğün dansınızda gerçekleştirebilirsiniz. Akademimizde alanında eğitimli uzman eğitmen koreograf ve dansçıların deneyimlerini düğün çiftlerimizle buluşturuyoruz. Bize ismimizi veren Latin dansları başta olmak üzere pek çok eşli dansı eğitmenlerimiz eşliğinde çabucak öğrenebilirsiniz. Bunun yanında düğününüzde sergilemek istediğiniz pek çok yöresel koreografi için de Baila Latino ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Deneyim
Baila Latino, 23 yıldır her biri kendi dalında oldukça önemli beceriler kazanmış pek çok Egitmen koreograf ve profesyonel dansçıyı bünyesinde topluyor. Kadromuzdaki Egitmenler aynı zamanda eğitim verme ve düğün çiftleriyle birlikte çalışma konusunda çok değerli deneyimlere sahiptir. Aldığımız olumlu geri dönüşler sayesinde devamlı gelişme ve hizmet yelpazemizi genişletme fırsatı buluyoruz. Kapımızdan içeri giren tüm gelin ve damatlarımıza eğlence ve neşe dolu, aynı zamanda son derece öğretici bir dans kursu deneyimi vadediyoruz.

Hizmetler
Düğün için dans kursu Şişli Baila Latino çatısı altında verdiğimiz en önemli hizmet. Derslerimizi bireysel ya da grup bazlı verebiliyoruz. Çiftlerimizin bu özel günlerinde sahnede kendilerini istediği gibi ifade edebilmesi için tüm becerilerimizi ortaya koyuyoruz. Kursumuzda düğün çiftleri tarafından en çok tercih edilen eşli dans türleri arasında Rumba,Vals Tango ve Bachata, Cha cha, Salsa Merengue gibi Latin dansları yer alıyor. Bunun yanında Sosyal
danslar,salon dansları kurslarımız da çok rağbet görüyor.

Baila Latino’da sevilen yöresel danslara yönelik eğitimlerimiz de mevcut. Profesyonel Egitmen ve dansçılarımız eşliğinde harmandalı oynamayı öğrenebilir, düğününüzde misafirlerinizin severek izleyeceği bir performans sergileyebilirsiniz. Akademimizde aynı zamanda çifte özel koreografi hazırlama hizmetimiz de mevcut. Bu sayede tamamen kendinize özgü dans figürleriyle hareket edebilmenizi sağlıyoruz. Dilerseniz sizinle birlikte mekanda prova da yapabiliyoruz.

Baila Latino ile estetik bulduğunuz tüm dans türlerini en kısa süre içinde öğrenebilir, Beğendiğiniz bir müziğe özel koreografiyle farklılık yaratarak düğününüz ve diğer özel günleriniz için özgüven dolu bir gösteriye hazırlanabilirsiniz. Yüksek hizmet kalitemiz ve deneyimli eğitmen kadromuz sayesinde çiftlerimizin takdirini toplamayı başarıyoruz. Baila Latino ile birlikte çalışmaya karar verdiyseniz ve düğün dans kursu İstanbul fiyatlarımızı merak ediyorsanız bizimle temasa geçmeniz çok kolay. Hemen sayfanın alt kısmında yer alan iletişim bilgilerimiz ya da yan taraftaki formumuz yoluyla tarafımıza ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Kurtuluş savaş sokak no 198 /5 Şişli istanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.