• 1.440 1.000 TL

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

  • Firma Yetkilisi

LaFortuna Tango Dans Akademi Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
500-750 TL

Kampanyalar

%31
Son gün 31/12/2023

Düğün.com Çiftlerine Özel Paket Fiyatı %30 İndirimle Sizleri Bekliyor!

Sizlere özel paket fiyatımız yıl sonuna kadar %30... devam 

LaFortuna Tango Dans Akademi Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel) Grup
7-8 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Mekanda Prova
Evet
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

LaFortuna Tango Dans Akademi Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Cha Cha, Çifte özel koreografi, Latin dansları, Salsa, Swing, Tango, Vals

LaFortuna Tango Dans Akademi Hakkında

Antalya Muratpaşa dans kursları içerisinde yer alan LaFortuna Tango Dans Akademisi 15 senedir dans eğitimi veriyor. Son dönemlerde düğün yapacak çiftlerin, danslarını unutulmaz kılmak için aldığı profesyonel eğitim kurumlarının içinde olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Muhteşem ezgiler eşliğinde “ilk dans” romantizmini dans figürleriyle süslemeniz için sizlere desteğimizi sunmaya deneyimli ekibimizle hazırız.

Deneyim

Müziğin ve dansın muhteşem uyumunu 15 yıllık tecrübemizle çiftlerimize hissettiriyoruz. 7 kişilik dans eğitmenlerimizden oluşan ekibimiz alanlarında profesyonel dansçılar. Aktif olarak dans etmeye devam etmekle kalmıyorlar ve yarışmalara katılıp ödüllerle tescillenmeye devam ediyorlar. 7 kişilik kadromuzun haricinde bizleri asiste etme konusunda ustalaşmış yardımcı ekip arkadaşlarımız ile akademimizin işleyişini üst düzeye taşıyoruz.


Hizmetler

Antalya düğün için dans kursu almayı planlayan çiftlerimizi hizmetlerimizle hayal ettikleri performansı sergilemeleri için eğitiyoruz. Müzik seçiminden dans türlerine kadar her detayın çiftimizin danslarını sergileyeceği mekana, giyilen gelinliğe kadar uyumlu olması için uğraşıyoruz. İlk danslarının çiftlere özel olması için dans eğitimimizi titizlikle yürütüyoruz. Genellikle çiftlerden gelen talep üzerine aşk ve tutkunun dansı “Arjantin Tango” ağırlıklı çalışıyoruz.

Latin Amerika ülkesinden çıkan dünyaya yayılan Latin dansları, çiftlerin birbirlerine kenetlendiği ve romantizmin yoğun yaşandığı "Vals", eşli yapılan en eğlenceli ve en hareketli olanı “Salsa” , caz müziğin ritmini ortaya koyacağınız “Swing” , Latin Amerika danslarının en popüleri ve hareketlisi “Cha Cha” çiftlerimize öğretebileceğimiz danslar arasında. Bu eğitimlerimiz sadece evlenecek olan çiftlerimize değil duyguların ritmini merak eden herkese açık.

Antalya düğün dans kursları listesindeki yerimizi profesyonel kadromuzla ve verdiğimiz eğitimlerle üst seviyelere çıkarmanın gururunu yaşıyoruz. Çiftlerimizi, öğreteceğimiz dansların eşliğinde eğlencenin dozunu arttırmaya davet ediyoruz. Düğün dansı eğitimini profesyonel ellerden öğrenmek isteyen çiftlerimiz LaFortuna Tango Dans Akademi ile iletişime geçebilir ve fiyat bilgisi için “Ücretsiz Teklif Al” formundan yararlanabilirler. Ödeme seçeneği olarak nakit ve banka havalesi şeklinde çalışıyoruz.

İletişim

  • Telefon: 0242 255 50 27
  • Adres:

    Zerdalik mahallesi, Burhanettin Onat caddesi ,1385 sokak, 72-a, Kat:1, D:2 Muratpaşa/Antalya

  • Haritadaki Konumu

    LaFortuna Tango Dans Akademi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.