Hayat Sanat

E-posta Gönder

Hayat Sanat

Dans Kursları

Kategori

Aksu, Antalya

Lokasyon


Hakkında

Biz Hayat Sanat olarak, gelecek nesillerin klasik müzikle, tiyatroyla, baleyle yoğrulmuş çağdaş gençler olmalarını ve bunun için de doğru ve bilinçli eğitim almalarını sağlamayı amaçlıyoruz.

Toplumda sanat eğitimi alan bireylerin kendileriyle barışık, gelecekten umutlu, yaşam içindeki değişik amaçları da keşfetmiş kişiler olarak hayatlarına devam ettikleri tartışmasız bir gerçektir. İleride sanatı bir meslek olarak seçenler dışında çok az sayıda genç insan mesleklerinin yanında ciddi bir sanat eğitimi almış olabilmenin ayrıcalığını yaşayabilmektedir. Bu ayrıcalık, çocuklarımıza verebileceğimiz en büyük armağandır.

Sanat eğitimi,bireyin yaratıcı güç ve potansiyellerini geliştirmek, estetik düşünce ve bilinçli örgütlenmek açısından her yaştaki bireyler için gereklidir. Sanat,bireyin sosyal ilişkilerini ayarlamasına, işbirliği ve yardımlaşmayı, doğruyu seçme ve ifade edebilmeyi, bir işe başlayıp bitirme sevincini tatmayı, üretken olmayı sağladığı için gereklidir. Sanat eğitimi, gözlem yapma, orjinal buluş ve pratik düşünce geliştirir.

” SANATSIZ KALMIŞ BİR MİLLETİN HAYAT DAMARLARINDAN BİRİ KOPMUŞ DEMEKTİR “ sözüyle sanatın değerini vurgulayan saygıyla ve özlemle andığımız Ata ‘mızın izinde yürüyen sanatçı adayları yetiştiriyor olmanın gururuyla, bizim gibi düşünen herkesi Hayat Sanat çatısı altında buluşturmayı hedeflemekteyiz.

Sanat hayat; HAYAT SANAT‘tır…

İletişim

Adil Ozpinar

  • Adres: Çağlayan Mahallesi 2054 Sokak no :48 Antalya

Hayat Sanat Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!