Dans Kursları Antalya

Ferace Zeybek ve Vals Akademi

5,0
0242 255 50 19
Mesaj Gönder
 • Min. Fiyat
  1.500
  1.000 TL

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Ferace Zeybek ve Vals Akademi Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.000-1.500 TL

Kampanyalar

%33
Son gün 31/05/2024

Erken Rezervasyonlara Özel Düğün Dansı Dersleri %33 İndirim İle Sizlerle!!!

*4 Ders + prova dahildir.

Detaylı bilgi için bizimle...
devam 

Hediye
Son gün 31/05/2024

Anlaşma Sağlayan Çiftlerimiz İçin +1 Saat Hediyemizdir!!!

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ferace Zeybek ve Vals Akademi Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel) Grup
Ortalama kurs süresi ne kadar?
5-6 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Mekanda prova yapıyor musunuz?
Evet
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

Ferace Zeybek ve Vals Akademi Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Harmandalı

Ferace Zeybek ve Vals Akademi Hakkında

2016 yılından beri halk oyunları antrenörü olarak çalışan Hasan Şenkal, 2021 senesinde Ferace Zeybek ve Vals Akademi çatısı altında Antalya düğün dansı kursu kapsamında eğitimlerini devam ettiriyor. Kurduğu markayı uzun yılların verdiği tecrübe ve eğitim ile birleştiren Şenkal, sektörel başarısını katlayarak arttırıyor. Eşiyle birlikte yürüttükleri dans akademisindeki eğitimleri çiftlerin isteğine göre şekilleniyor ve çiftlerin memnuniyetine önem veriyor.

Deneyim

Yurdumuzun yöreselliğini ve ulusların kültürlerini dans figürleriyle yansıtan ve yaşatan aile şirketi, yılların verdiği tecrübeyle birçok kişiye dans eğitimi vererek kültürün devamlılığını sağlıyor. 2016 senesinden beri dans eğitmenliğini bilfiil sürdüren Hasan Şenkal, hareketi, müziği, duygu ifadesini,ritimi birleştirerek düğün gününde çiftler için müthiş performans sergilemeye vesile oluyor.

Hizmetler

Düğünün sembolik bir parçası olan ilk dans Türk kültüründe önemli bir yer tutar. Romantizmi ve duygusallığı ifade eden dans, karşılıklı ve uyum içerisinde olduğunda görsel şölene dönüşür. Bizler de bu bilinçle hareket ediyor, Antalya düğün dans kurslarından Ferace Zeybek ve Vals Akademi olarak , ortalama 4 ders olacak şekilde çiftleri düğün gününe hazır duruma getiriyoruz.

Arzu eden çiftlerimize derslerimizi düğünün gerçekleşeceği mekanda verebiliyoruz. Davet alanında yaptığımız çalışmalara gelin ve damadın giriş ve çıkış provalarını da ekliyoruz. Çalışma saatlerimizi çiftlerimizin uygunluk durumuna göre belirliyoruz. Valsten salon danslarına, zeybekten kafkas dansına kadar birçok dansı öğretiyoruz. Bu çalışmalarımızın dışında semazen grubu, mehteran grubu, zeybek grubu temin ederek düğününüze renk katıyoruz.

Sizler de ilk düğün dansınızla bağlarınızı pekiştirmek ve o anı estetik bir şova dönüştürerek akıllarda kalmak istemez misiniz? Antalya düğün için dans kursu arıyorsanız bizimle iletişim numaramız üzerinden irtibat kurabilir ya da “Ücretsiz Teklif Al” formundan yararlanabilirsiniz. Ödemelerinizde kapora talep ediyor daha sonra geri kalan tutarı düğün öncesinde rica ediyoruz. Nakit veya banka havalesi seçeneklerinden biriyle ödemenizi tercih ediyoruz. "Haydi ! Dansınızı aşka dönüştürün."

İletişim

 • Telefon:

  0242 255 50 19

 • Adres:

  Bahçelievler mahallesi, 137. Sokak, Süreyya Apartmanı, no:8 Muratpaşa/Antalya

 • Haritadaki Konumu

  Ferace Zeybek ve Vals Akademi Yol Haritası

Ferace Zeybek ve Vals Akademi Yorumları (1)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Rabia & Mustafa

Düğün Tarihi: 15.07.2023

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

15.07.2023 tarihindeki düğünümüzün en unutulmaz anlarını Hasan ve Sevgi hocalarımıza borçluyuz iyi ki yollarımız kesişmiş.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.