Dans Kursları Antalya

Deniz Organizasyon

  • Min. Fiyat
    1.000-1.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Deniz Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.000-1.500 TL

Deniz Organizasyon Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel) Grup
Ortalama kurs süresi ne kadar?
3-4 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Mekanda prova yapıyor musunuz?
Evet
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

Deniz Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Bachata

Deniz Organizasyon Hakkında

Her çift için düğün günü ve ilk dans unutulmazdır! Heyecanın dorukta olduğu bu anlarda özel bir koreografiyle ilk dansınızı benzersiz kılmaya ne dersiniz?

Deniz Organizasyon ailesi olarak profesyonel dansçılarımız sayesinde kurduğumuz dans kursunda sizi özel çift koreografileri hazırlıyoruz. Antalya düğün dans kursu olarak hizmet verirken her tarza hitap eden dans türleriyle hazırlık yapabiliyoruz. Çünkü alanında uzman eğitimcilerimiz, geleneksel danslar ve batı esintileri olan koreografiler konusunda bilgi sahibi. Bu yüzden sizden ricamız, düğünden en az 4 hafta önce bizimle iletişime geçerek müzik seçimi, dans türü belirleme, koreografi hazırlığı ve prova aşamalarını rahatlıkla planlamak için vakit ayırmanız!

Dans türleri arasından; vals, tango, cha cha, bachata, salsa çiftlerimiz tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Hatta ilişkileri boyunca birden fazla eğitime katılarak düğün töreni ve eğlenceyi kendisi planlayan çiftlerimiz de oldu. Siz bir de salon dansları ile Latin dansları düşünmenizi tavsiye ederiz. Yetenekleriniz ve tarzınıza göre geleneksel danslar için de hazırız. Oryantal, harmandalı, zeybek ve daha pek çoğu ile gecenize renk katabilirsiniz. Birbirinden özel dans figürleriyle kendi tarzınızı yansıtan müzik bir araya geldiğinde sahnede heyecanı bile unutacağınızdan şimdiden eminiz.

Tüm bunların yanında eğitimlere nedime ve sağdıçlarınızla da katılabilirsiniz. Size özel hazırladığımız koreografi sayesinde düğün töreninde ister çift olarak isterseniz de grup olarak eğlenceyi yönetebilirsiniz. Çoğunlukla 3 ila 4 ders süresinde tamamladığımız provalar koreografinin kusursuz bir şekilde hayata geçmesi için yeterli oluyor. Mekanda gerçekleşen son prova ise, size hem özgüven hem de deneyim kazandırıyor.

Siz de Antalya düğün dansı hazırlıkları için Deniz Organizasyon ekibiyle tanışmak isterseniz, iletişim formunu doldurabilirsiniz. Form ve tercih edebileceğiniz dans türleri sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

  • Adres:

    Kışla, Seçkin Apartmanı, 51. Sk. 20/B, 07040 Muratpaşa/Antalya

  • Haritadaki Konumu

    Deniz Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.