Deniz Organizasyon

E-posta Gönder

Dans Kursları

Kategori

400-600 TL

Min. Fiyat

Muratpaşa, Antalya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400-600 TL
  • Ders Türü Bireysel (Çifte Özel), Grup
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Mekanda Prova
  • Hediye Dans Ayakkabısı

Sorular

  • Dans Türleri Bachata, Cha Cha, Çifte özel koreografi, Harmandalı, Latin dansları, Merenge, Oryantal, Salon dansları, Salsa, Tango, Vals, Zeybek

Önerilen Firmalar

Antalya Sanat Kulübü
10 1

Muratpaşa

Antalya Sanat Kulübü

1.000 TL'den fazla
FD Kültür Sanat
15 15 10

Muratpaşa

FD Kültür Sanat

1.000 TL'den fazla
Dance Of Life
14

Kepez

Dance Of Life

600-800 TL

Hakkında

Her çift için düğün günü ve ilk dans unutulmazdır! Heyecanın dorukta olduğu bu anlarda özel bir koreografiyle ilk dansınızı benzersiz kılmaya ne dersiniz?

Deniz Organizasyon ailesi olarak profesyonel dansçılarımız sayesinde kurduğumuz dans kursunda sizi özel çift koreografileri hazırlıyoruz. Antalya düğün dans kursu olarak hizmet verirken her tarza hitap eden dans türleriyle hazırlık yapabiliyoruz. Çünkü alanında uzman eğitimcilerimiz, geleneksel danslar ve batı esintileri olan koreografiler konusunda bilgi sahibi. Bu yüzden sizden ricamız, düğünden en az 4 hafta önce bizimle iletişime geçerek müzik seçimi, dans türü belirleme, koreografi hazırlığı ve prova aşamalarını rahatlıkla planlamak için vakit ayırmanız!

Dans türleri arasından; vals, tango, cha cha, bachata, salsa çiftlerimiz tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Hatta ilişkileri boyunca birden fazla eğitime katılarak düğün töreni ve eğlenceyi kendisi planlayan çiftlerimiz de oldu. Siz bir de salon dansları ile Latin dansları düşünmenizi tavsiye ederiz. Yetenekleriniz ve tarzınıza göre geleneksel danslar için de hazırız. Oryantal, harmandalı, zeybek ve daha pek çoğu ile gecenize renk katabilirsiniz. Birbirinden özel dans figürleriyle kendi tarzınızı yansıtan müzik bir araya geldiğinde sahnede heyecanı bile unutacağınızdan şimdiden eminiz.

Tüm bunların yanında eğitimlere nedime ve sağdıçlarınızla da katılabilirsiniz. Size özel hazırladığımız koreografi sayesinde düğün töreninde ister çift olarak isterseniz de grup olarak eğlenceyi yönetebilirsiniz. Çoğunlukla 3 ila 4 ders süresinde tamamladığımız provalar koreografinin kusursuz bir şekilde hayata geçmesi için yeterli oluyor. Mekanda gerçekleşen son prova ise, size hem özgüven hem de deneyim kazandırıyor.

Siz de Antalya düğün dansı hazırlıkları için Deniz Organizasyon ekibiyle tanışmak isterseniz, iletişim formunu doldurabilirsiniz. Form ve tercih edebileceğiniz dans türleri sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

Deniz İşlek

  • Adres: Kışla, Seçkin Apartmanı, 51. Sk. 20/B, 07040 Muratpaşa/Antalya

Deniz Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!