Dance Of Life

E-posta Gönder

0850 532 9056

Dans Kursları

Kategori

600-800 TL

Min. Fiyat

Kepez, Antalya

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600-800 TL
  • Ders Türü Bireysel (Çifte Özel), Grup
  • Ortalama kurs süresi ne kadar?: 3-4 ders
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellik

  • Mekanda Prova
  • Hediye Dans Ayakkabısı

Sorular

  • Dans Türleri Çifte özel koreografi, Harmandalı, Oryantal, Zeybek, Salon dansları

Hakkında

Düğün gününüzü detaylı bir şekilde planladınız ve düğününüz için gerekli olan ne varsa tamamladınız. Peki, sevdiklerinize güzel bir sürpriz yapmak ve eşinizle birlikte ilk dansını profesyonel bir şekilde gerçekleştirmek ister misiniz? Salona şık bir giriş yapabilir, tüm konukların hayran bakışları arasında düğüne harika bir başlangıç yapabilirsiniz.

Uzun süredir Antalya’nın dans kursu ihtiyacını karşılıyor, konuklarımızın beklentilerine en iyi şekilde yanıt veriyoruz. Açıldığımız günden beri memnuniyet ve çözüm odaklı hizmet veriyoruz. Kurumsallığımız, profesyonelliğimiz ve tecrübelerimiz sayesinde Antalya Kepez dans kursları arasında ilk sırada yer almanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Alanında uzman dans eğitmenlerimiz ile dilediğiniz dans türü için hizmet verebiliyoruz. Genelde düğünlerde daha çok tercih edilen tango, vals, samba, cha cha, zeybek ve harmandalı gibi pek çok dans türünden birini seçebiliyorsunuz. Eğitmenlerimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri sayesinde çifte özel koreografiler hazırlayabiliyor, kendinizi rahat hissedeceğiniz bir dansı sevdiklerinize sunmanızı sağlıyoruz.

Antalya’da düğün dansınıza farklı soluk getirmek için titizlikle çalışıyoruz. Salonumuzda maksimum 4 dersin sonunda istediğiniz dansı en iyi şekilde edebilecek duruma geliyorsunuz. Eğitimlerimize önce bakış ve duruş ile başlıyor, temel adım eğitimlerinin sonunda da figürleri gösteriyoruz. Yavaş ama emin adımlarla ilerliyoruz. Sıcakkanlılığımızı size de yansıtıyor, stresli olan bu süreci rahat bir şekilde atlatmanızı sağlıyoruz. Antalya’da düğün dans kurslarından farkımızı sizlerle buluşturmak için sabırsızlanıyoruz.

Evlenecek olan çiftlerimize birçok fiyat avantajı sunuyor, bütçelerine dost oluyoruz. Kolay ödeme ya da taksit seçenekleri ile destek oluyor, ekonomik paket ve kampanyalarımızla da bu hizmeti uygun fiyatlarla almanızı hedefliyoruz.

Siz de bir an önce düğün dansınız için eğitimlere başlamak ve hayatınızın dansına imza atmak istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu eksiksiz doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Ahmet Akar

  • Telefon: 0850 532 9056

  • Adres: Kepez

Dance Of Life Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!