Dance Of Life

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • İşletme Müdürü

Dance Of Life Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
750-1.000 TL

Dance Of Life Genel Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel) Grup
3-4 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta

Dance Of Life Özellikler

Mekanda Prova
Evet
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

Dance Of Life Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Çifte özel koreografi, Harmandalı, Oryantal, Salon dansları, Zeybek

Dance Of Life Hakkında

Düğün gününüzü detaylı bir şekilde planladınız ve düğününüz için gerekli olan ne varsa tamamladınız. Peki, sevdiklerinize güzel bir sürpriz yapmak ve eşinizle birlikte ilk dansını profesyonel bir şekilde gerçekleştirmek ister misiniz? Salona şık bir giriş yapabilir, tüm konukların hayran bakışları arasında düğüne harika bir başlangıç yapabilirsiniz.

Uzun süredir Antalya’nın dans kursu ihtiyacını karşılıyor, konuklarımızın beklentilerine en iyi şekilde yanıt veriyoruz. Açıldığımız günden beri memnuniyet ve çözüm odaklı hizmet veriyoruz. Kurumsallığımız, profesyonelliğimiz ve tecrübelerimiz sayesinde Antalya Kepez dans kursları arasında ilk sırada yer almanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Alanında uzman dans eğitmenlerimiz ile dilediğiniz dans türü için hizmet verebiliyoruz. Genelde düğünlerde daha çok tercih edilen tango, vals, samba, cha cha, zeybek ve harmandalı gibi pek çok dans türünden birini seçebiliyorsunuz. Eğitmenlerimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri sayesinde çifte özel koreografiler hazırlayabiliyor, kendinizi rahat hissedeceğiniz bir dansı sevdiklerinize sunmanızı sağlıyoruz.

Antalya’da düğün dansınıza farklı soluk getirmek için titizlikle çalışıyoruz. Salonumuzda maksimum 4 dersin sonunda istediğiniz dansı en iyi şekilde edebilecek duruma geliyorsunuz. Eğitimlerimize önce bakış ve duruş ile başlıyor, temel adım eğitimlerinin sonunda da figürleri gösteriyoruz. Yavaş ama emin adımlarla ilerliyoruz. Sıcakkanlılığımızı size de yansıtıyor, stresli olan bu süreci rahat bir şekilde atlatmanızı sağlıyoruz. Antalya’da düğün dans kurslarından farkımızı sizlerle buluşturmak için sabırsızlanıyoruz.

Evlenecek olan çiftlerimize birçok fiyat avantajı sunuyor, bütçelerine dost oluyoruz. Kolay ödeme ya da taksit seçenekleri ile destek oluyor, ekonomik paket ve kampanyalarımızla da bu hizmeti uygun fiyatlarla almanızı hedefliyoruz.

Siz de bir an önce düğün dansınız için eğitimlere başlamak ve hayatınızın dansına imza atmak istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu eksiksiz doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.