Bilçap Dans Kursu

E-posta Gönder

0242 255 5970

Dans Kursları

Kategori

600-800 TL

Min. Fiyat

Konyaaltı, Antalya

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600-800 TL
  • Ders Türü Bireysel (Çifte Özel), Grup
  • Ortalama kurs süresi ne kadar?: 3-4 ders
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

  • Mekanda Prova
  • Hediye Dans Ayakkabısı

Sorular

  • Dans Türleri Bachata, Salsa, Zeybek, Cha Cha, Harmandalı, Tango, Vals, Latin dansları, Çifte özel koreografi, Salon dansları

Hakkında

Sonunda hayatınızın en önemli günü geldi çattı ve siz bir şeyin eksikliğini fark ederek dehşete düştünüz. Olamaz, hayatınızın aşkı ile yeni bir döneme gireceğiniz en mutlu günde tüm gözlerin üzerinizde olduğu bir dans performansı gerçekleştirmeniz gerekiyor ancak siz bu konuda yeteri kadar bilgi sahibi veya tecrübeye sahip değilsiniz. Eyvah! Durun durun korkmayın, bu yazıyı okuduğunuza ve belli ki bu konuyu araştırdığınıza göre siz bu ânı yaşamayacaksınız demektir. Şimdi hiç endişe etmeden kendinizi Bilçap Dans Kursu’nun adımlarını takip etmeye bırakın.

Antalya dans kursları arasından bizi tercih ederseniz tüm konuklarınızın gözleri üzerinizdeyken mekâna giriş yaptığınızda başlayan müzikle birlikte harika bir dans performansı sergilemenizin kaçınılmaz olduğunu bilmenizi isteriz. Sade ve klasik bir giriş dansı olabileceği gibi farklı dans türlerinde de size yarımcı olabiliriz. Bachata’dan Vals’e, Salsa ve Tango’dan diğer salon danslarına kadar seçebileceğiniz gibi Harmandalı veya size özel koreografilerle daha farklı danslar da tercih edebilirsiniz. Bireysel veya grup derslerimize katılarak ortalama 5-6 derste varmak istediğimiz noktaya ulaşacaksınızdır. Dilerseniz düğün mekânınıza da gelip provanızı birlikte yapabiliriz. Güler yüzlü ve profesyonel dans hocalarımız ile kendinizi son derece rahat hissederek harika bir eğitim alabilirsiniz.

Bilçap Dans Kursu düğün dansı fiyatlarımız hakkında bilgi almak ve bize herhangi bir konuda ulaşmak isterseniz yapmanız gereken son derece basit. Sayfanın en üst kısmında bulunan iletişim bilgilerimiz arasından telefon veya mail gibi dilediğiniz yolu seçerek bizi arayabilir veya mesajınızı yollayabilirsiniz. Diğer bir yöntem olarak da sayfanın sağında bulunan formu eksiksiz bilgileriniz ile doldurarak bizden randevu veya fiyat teklifi alabilirsiniz. Ne kadar heyecanlı olduğunuzu ve bu aşamaya gelene kadar nelerle uğraştığınızı biliyoruz ve sizi çok iyi anlıyoruz. Bu sebeple merak ettiğiniz konularla ilgili bize danışmaktan çekinmeyin.

İletişim

Mustafa Çapar

Nurbanu Soyyer

  • Telefon: 0242 255 5970

  • Adres: Altınkum mahallesi Konyaaltı /ANTALYA

Bilçap Dans Kursu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!