Dans Kursları Antalya

Antalya Tango Dans Stüdyosu

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Antalya Tango Dans Stüdyosu Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel)

Antalya Tango Dans Stüdyosu Hakkında

Antalya Tango Dans Stüdyosu Antalya’da 2009 yılı Şubat ayında Akın ve Gülşen Gökkaya tarafından kurulmuş olup 2010 yılı Ekim ayında da halen faaliyet gösterdikleri Konyaaltı’ndaki kendi stüdyolarında faaliyet göstermektedirler. Hedefleri Antalya’yı Türkiye’de ve dünyada Arjantin Tangonun önde gelen şehirlerden biri haline getirmektir. Kaliteli eğitimi, ferah ve şık mekanı ile sizlere kapılarını açan Antalya Tango Dans Stüdyosu sizi profesyonel eğitmenlerden alacağınız dans dersleriyle buluşturarak sunduğu eğitimler, dans kalitesi, düzenledikleri Tango geceleri, festivaller ve atölye çalışmalarıyla ile dansın hem sosyal ve eğlenceli yüzünü hem de gelişimini ön plana çıkarmaktadırlar.

Düğün gününüz hayatınızdaki en özel ve en önemli günlerden bir tanesi olacaktır. Bu anlamlı günde zevkinize göre seçeceğiniz hoş bir müzik eşliğinde hazırlayacağımız dans koreografisiyle tüm davetlileri kendinize hayran bırakabilir, unutulmaz bir gün yaşayabilirsiniz. Düğün tarihinden en az 1 ay öncesinden başlanması gereken dersler paket program şeklinde en az 3 dersten oluşmaktadır.

İletişim

  • Adres::

    Altınkum Mah. 460.sk. Sarıaslan apt. 20/2 Konyaaltı Antalya

  • Haritadaki Konumu

    Antalya Tango Dans Stüdyosu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.