Antalya Sanat Kulübü

1 Yorum

E-posta Gönder

Antalya Sanat Kulübü Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat

  1.000 TL'den fazla

 • Ders Türü

  Bireysel (Çifte Özel), Grup
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Antalya Sanat Kulübü Özellikler

 • Mekanda Prova

Antalya Sanat Kulübü Sıkça Sorulan Sorular

 • Dans Türleri

  Çifte özel koreografi, Harmandalı, Latin dansları, Salon dansları, Tango, Vals, Zeybek

Antalya Sanat Kulübü Hakkında

Müstakbel eşinizle birbirinize olan bağlılık ve aşkınızı yansıtan ilk dansınız şüphesiz düğününüzün en unutulmaz anlarından biri olacak. Siz de davetlilerinize yıllar geçse de unutamayacakları harika bir dans gösterisi sunmayı ister misiniz? Cevabınız “evet” ise o zaman biz Antalya Sanat Kulübü olarak profesyonel ekibimizle hayallerinizdeki düğün için buradayız. Dilerseniz size sağlayacağımız fark yaratan hizmetlerimizden biraz bahsedelim:

İlk olarak düğün konseptinizi, tarzınızı ve zevklerinizi öğreniyoruz. Düğün koreografilerini tamamen sizi yansıtan bir repartuarla ve size özel dans figürleriyle oluşturuyoruz. Ardından ekibimizle beraber düğün dansınız için hazırlıklara başlıyoruz. Düğün hazırlıkları sürecindeki tatlı telaşlarınızı anlıyoruz. Bu yüzden profesyonel ve sıcakkanlı ekibimizle düğün dansınızın her aşamasında sizi çok rahat ve güvende hissettireceğimizi bilmenizi istiyoruz. Provalara katılmak sizin için enerjinizi atıp rahatladığınız bir eğlenceye dönüşecek.

Antalya Sanat Kulübü’nde pek çok dans çeşidi arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Romantik çiftlerimiz için aşkın ve tutkunun dansı tangodan, coşkulu ve eğlenceli çiftlerimiz için cha chaya kadar her çeşit dans türünde eğitim veriyoruz. Elbette geleneklerimizi de unutmuyor, zeybekten harmandalına kadar halk oyunlarında da çeşitli eğitimler veriyoruz.

Prova saaterinizi en kolay katılım sağlayabileceğiniz şekilde belirliyoruz. Provaları düğün mekanınızda da gerçekleştirebiliyoruz. Böylece mekana uygun olarak koreografiler üstünde eklemeler ve düzenlemeler yapabiliyoruz.

Siz de düğününüze fark yaratacak bir tempo katmak isterseniz diğer Antalya düğün dansı kursları arasından bizi tercih edebilirsiniz. Dans kurslarımızın yanında çiftler tarafından oldukça beğenilen zeybek ekibimiz gibi dans ekiplerimizle de düğününüzde görsel bir şölen sunabiliyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve ücretlerimizi öğrenmek isterseniz form doldurarak teklif alabilir veya yukarıda bulunan iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Antalya Sanat Kulübü Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

S&A

Sonay & Altuğ

Düğün Tarihi: 04.06.2021Antalya sanat kulübü Antalya'daki en kaliteli dans kursu herkese tavsiye ederim Yücel hocam 4 derste muhteşem ilk dansimizi yapmamizi sağladı cok teşekkürler:)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.