Dans Kursları Antalya

Antalya Sanat Kulübü

5,0
  • Min. Fiyat
    2.500 TL'den fazla

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Antalya Sanat Kulübü Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
2.500 TL'den fazla

Antalya Sanat Kulübü Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel) Grup
Kurs Süresi
8 dersten fazla
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Mekanda Prova
Evet
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

Antalya Sanat Kulübü Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Çifte özel koreografi, Harmandalı, Latin dansları, Salon dansları, Tango, Vals, Zeybek

Antalya Sanat Kulübü Hakkında

Müstakbel eşinizle birbirinize olan bağlılık ve aşkınızı yansıtan ilk dansınız şüphesiz düğününüzün en unutulmaz anlarından biri olacak. Siz de davetlilerinize yıllar geçse de unutamayacakları harika bir dans gösterisi sunmayı ister misiniz? Cevabınız “evet” ise o zaman biz Antalya Sanat Kulübü olarak profesyonel ekibimizle hayallerinizdeki düğün için buradayız. Dilerseniz size sağlayacağımız fark yaratan hizmetlerimizden biraz bahsedelim:

İlk olarak düğün konseptinizi, tarzınızı ve zevklerinizi öğreniyoruz. Düğün koreografilerini tamamen sizi yansıtan bir repartuarla ve size özel dans figürleriyle oluşturuyoruz. Ardından ekibimizle beraber düğün dansınız için hazırlıklara başlıyoruz. Düğün hazırlıkları sürecindeki tatlı telaşlarınızı anlıyoruz. Bu yüzden profesyonel ve sıcakkanlı ekibimizle düğün dansınızın her aşamasında sizi çok rahat ve güvende hissettireceğimizi bilmenizi istiyoruz. Provalara katılmak sizin için enerjinizi atıp rahatladığınız bir eğlenceye dönüşecek.

Antalya Sanat Kulübü’nde pek çok dans çeşidi arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Romantik çiftlerimiz için aşkın ve tutkunun dansı tangodan, coşkulu ve eğlenceli çiftlerimiz için cha chaya kadar her çeşit dans türünde eğitim veriyoruz. Elbette geleneklerimizi de unutmuyor, zeybekten harmandalına kadar halk oyunlarında da çeşitli eğitimler veriyoruz.

Prova saaterinizi en kolay katılım sağlayabileceğiniz şekilde belirliyoruz. Provaları düğün mekanınızda da gerçekleştirebiliyoruz. Böylece mekana uygun olarak koreografiler üstünde eklemeler ve düzenlemeler yapabiliyoruz.

Siz de düğününüze fark yaratacak bir tempo katmak isterseniz diğer Antalya düğün dansı kursları arasından bizi tercih edebilirsiniz. Dans kurslarımızın yanında çiftler tarafından oldukça beğenilen zeybek ekibimiz gibi dans ekiplerimizle de düğününüzde görsel bir şölen sunabiliyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve ücretlerimizi öğrenmek isterseniz form doldurarak teklif alabilir veya yukarıda bulunan iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Ulus Mahallesi 2105 Sokak No: 1

  • Haritadaki Konumu

    Antalya Sanat Kulübü Yol Haritası

Antalya Sanat Kulübü Yorumları (1)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Sonay & Altuğ

Düğün Tarihi: 04.06.2021

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Antalya sanat kulübü Antalya'daki en kaliteli dans kursu herkese tavsiye ederim Yücel hocam 4 derste muhteşem ilk dansimizi yapmamizi sağladı cok teşekkürler:)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.