Antalya Güzel Sanatlar Eğitim Merkezi

Listeme ekle
Antalya Güzel Sanatlar Eğitim Merkezi


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Antalya Güzel Sanatlar Eğitim Merkezi sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

Hakkında

Güzel sanatların farklı dallarında eğitim alabileceğiniz Antalya Güzel Sanatlar Eğitim Merkezi, çok yönlü eğitim kurumlarından biridir. Mekanda dans kursları da verilmekte olup, düğününüzde eşinizle yapacağınız ilk dans seremonisinde uyumlu ve keyifli bir dans gösterisi sunabilecek eğitimi buradaki sertifikalı dans eğitmenlerinden alabilirsiniz. Esnek ders saatlerinin sayısı, standart olmakla birlikte, kişisel yetenekleriniz ve öğrenme becerinize bağlı olarak ders saatlerinin azaltılması ya da artırılması mümkün olmaktadır. Uygun fiyat avantajları sunan mekanda, dans dersi veren eğitmenlerin her biri kendi alanında uzman ve eğitimci sertifikasına sahip deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Düğün gününüzde dansınızla, konuklarınıza eşsiz güzellikte görsel şölen sunarken, video kayıtlarında yer alacak en özel dakikalarınızı, anılarınızı her izleyişinizde keyifli anlar yaşayabilirsiniz.
.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Sila Beliz Tepe Burgaud Adres Gürsu Mah.10.Cad. Uzaş Cumhuriyet Sitesi No:32/1
Evleneceklere Destek Hareketi
Antalya Güzel Sanatlar Eğitim Merkezi ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Antalya Güzel Sanatlar Eğitim Merkezi hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap