Deli Sanat

E-posta Gönder

Deli Sanat Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat

  400 TL'den az

 • Ders Türü

  Bireysel (Çifte Özel)
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Deli Sanat Özellikler

Deli Sanat Sıkça Sorulan Sorular

 • Dans Türleri

  Bachata, Cha Cha, Çifte özel koreografi, Flamenko, Harmandalı, Latin dansları, Merenge, Oryantal, Rumba, Salon dansları, Salsa, Swing, Tango, Vals, Zeybek

Deli Sanat Hakkında

Deli Sanat olarak, Ümitköy'e yeni bir soluk kazandırmak adına; sanat eğitimi ve sanatsal etkinlik programlarıyla çalışmalar yapmak üzere, Berilya AVM'de 270 m2'lik bir alanda faaliyet göstermekteyiz.

Düğün Dansı konusunda 20 yıllık bir birikimle, her bir öğrencimize farklı yaklaşarak, yeni ve eşsiz koreografiler hazırlamaktayız.

İletişim

Deli Sanat Yorumları (3)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

T&B

Tugce & Berk

Düğün Tarihi: 14.10.2016

Düğün.com üzerinden anlaştı


Asla dans edemeyiz, kesin rezil olucaz derken, 20 yılı aşkın deneyimleri, güleryüzleri, sabırları ile bizi bile kraliyet ailesi mensubu gibi gösterdiler! Ilk dansımızın sonunda o tezahüratları duymak ve pastadan sonrakı harmandalı ile herkesi costurmak paha biçilemezdi!

P&G

Pınar & Görkem

Düğün Tarihi: 10.10.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı


Kesinlikle tavsiye ediyoruz, hocalarımız çok ilgililer gerçekten iddaalı güzel bir düğün dansı çıkması için çaba ve emek veriliyor, samimi, güler yüzlü öğrenci odaklı bir çalışma şansını yakalamak istiyorsanız mutlaka Deli Sanat'ı tercih etmelisiniz. Dans tecrübesi olmayan ben bile dansı... devamı 

G&S

Gamze & Samet

Düğün Tarihi: 19.09.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı


Düğün dansının bütün davetlileri etkilemesini istiyorsanız kesinlikle deli sanatı tercih edin. Hem ilgili dans eğitmenleri hem de az zamanda etkili bir dans öğrenmek için gelin.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.