Dansangora Bale Dans Ve Müzik Akademisi

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Genel Koordinatör
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Dansangora Bale Dans Ve Müzik Akademisi Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat

  400 TL'den az

 • Ders Türü

  Bireysel (Çifte Özel)
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 haftadan az

Dansangora Bale Dans Ve Müzik Akademisi Özellikler

 • Mekanda Prova

Dansangora Bale Dans Ve Müzik Akademisi Sıkça Sorulan Sorular

 • Dans Türleri

  Bachata, Cha Cha, Çifte özel koreografi, Harmandalı, Latin dansları, Oryantal, Salon dansları, Salsa, Swing, Tango, Vals, Zeybek

Dansangora Bale Dans Ve Müzik Akademisi Hakkında

Yeni bir hayata başlayacağınız düğün gününüzde sevdiklerinizi eşsiz bir dans gösterisiyle büyülemeye ne dersiniz? Gecenize farklı bir hava katmak ve kendinizi özel hissedecek bir hizmet almak için dans okulu arayışındaysanız, Dans Angora Bale Dans ve Müzik Akademisi Ankara’nın merkez ilçesi Çankaya’da!

İhtiyacınız olan dans eğitimi için son derece profesyonel eğitmenlerimiz bulunuyor. Uzun zamandır sektörün içinde olan, kendini küçük yaşlardan beri geliştiren ve aldığı eğitim ve sertifikalarla bilgi ve tecrübelerinin sürekli üstüne koyan eğitmenlerimiz ile maksimum 6 ders içinde gerekli donanıma sahip oluyorsunuz. Hızlı bir eğitim süreci yaşatıyor, oldukça yoğun olduğunuz bu düğün telaşında size en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

Düğün dansınız için önce gerekli altyapıyı oluşturuyoruz. Altyapı oluşturmasından sonra seçtiğiniz dans türünün adımlarını ve gösteriyoruz. En son ise karşılıklı olarak konuşuyor ve bir koreografi oluşturuyoruz. İsterseniz bizim müzik arşivimizden önerdiğimiz şarkılar ile, istiyorsanız da sizin için özel olan şarkılar eşliğinde danslarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz.

Dersleri bitirdikten sonra, son bir prova imkânı sunuyoruz. Bunu isterseniz gelinliğiniz ve damatlığınızla yapabiliyor, düğününüzde gerçekleştireceğiniz performansın aynısını akademimizde gerçekleştirebiliyorsunuz. Böylelikle hatalarınızı ya da olası sorunları görebiliyor ve buna eğitmenlerimiz ile birlikte çözümler üretebiliyoruz.

Çiftlerimize bünyemizde sunduğumuz diğer imkânlar ise;
- Kapalı Otopark
- Ulaşım kolaylığı,
- Sınırsız ders imkânı
- Wi-Fi
- Uygun ders fiyatları


Sadece düğünlerinizde değil, kına gecesi, söz ve nişan, mezuniyet ya da bunun gibi organizasyonlarınız için de bizim desteğimizi alabilirsiniz. Dans gösterinizin yanında karşılama, trio ve nedime gibi imkânları da çiftlerimize sunabiliyoruz.

Eğer daha fazla bilgi almak ve Angora Dans Stüdyosu fiyatlarını öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak ya da formu doldurarak bize ulaşa

İletişim

 • Adres:

  Maltepe Mah. Gazi Mustafa Kemal Bul. 55/D Çankaya/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Dansangora Bale Dans Ve Müzik Akademisi Yol Haritası

Dansangora Bale Dans Ve Müzik Akademisi Yorumları (8)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

f&z

Fatma & Zeki

Düğün Tarihi: 19.05.2018


Dansangora ailesine gönülden teşekkürlerimi sunuyoruz. Bize uygun bütçe, eğlenceli öğretim ve kısa sürede verdikleri değerler için dansangora'ya minnettarız.

f&s

Furkan & Sema

Düğün Tarihi: 20.05.2018


3 gün gibi kısa bir sürede dans gösterimizi yetiştirdiğiniz için dansangora ailesine gerçekten minnettarız. Teşekkürler...

e&b

Emre & Beyza

Düğün Tarihi: 19.05.2018


yeni açılmış bir mekan olmasına rağmen eğitmenlerimiz gerçekten çok profesyonel ve işini tutkuyla yapan insanlardı. kısa sürede ortaya mükemmel iş çıkardıkları için başta selim hocama ve yardımcılarına çok teşekkür ederiz. Siz de kendilerine güvenip kısa sürede kareografinizi yaratabilirsiniz.... devamı 

d&u

Derya & Uğur

Düğün Tarihi: 13.05.2018


Hem eğitim sırasında hem düğün sırasında yanımızda olan selim hocama teşekkürlerimi sunarım. Sizinli çalışmak çok eğlenceliydi.

s&k

Sema & Kerim

Düğün Tarihi: 12.05.2018


Mükemmel bir düğün dansı sergiledik selim hocam sayesinde kendisine çok teşekkür ediyoruz.

l&u

Leyla & Uğur

Düğün Tarihi: 09.09.2018


İkinci baharımızda üstün bilgilerinizle bize zeybek eğitiminde verdiğiniz sınırsız destekten dolayı çok teşekkürler. İyi ki dansangorayı tercih etmişiz.

K&E

Kübra & Erdi̇

Düğün Tarihi: 31.08.2018


Ders esnasındaki eğlenceli ve anlayışlı tavırlarından dolayı hocamıza çok teşekkür ederiz. Bir gün gibi kısa bir sürede düğün dansımızı yetiştirdik. Hizmet ve kalite süper herşey için teşekkürler :)

M&K

Mesut & Kübra

Düğün Tarihi: 25.08.2018


Düğün dansımızı bize uygun şekilde uyarlayan ve kurs süresince bize verdiği desteklerden dolayı dansangora ailesine teşekkür ederiz. Hocamızın işinin ehli olduğu konusunda şüpheniz olmasın...

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.