Damat

E-posta Gönder

1 yorum

Damatlık

Kategori

Ahırlı, Konya

Lokasyon


Hakkında

ORPA Şirket Profili

Erkeğin vazgeçilmez moda markası D'S Damat, kendi stilini yaratmak isteyen “herkese” ve “her keseye” uygun koleksiyon anlayışı ve rekabetçi fiyat politikasıyla ulaşılabilir şıklığın temsilcisi olmayı hedefliyor. D’S Damat ORKA Group’un yurt içi pazarlama ve büyüme stratejileri doğrultusunda 2002 yılından bu yana grup markaları Damat Tween’den ayrı olarak D’S Damat markası ve garantisi altında hizmet vermektedir. Kurulduğu yıldan itibaren hızla gelişen ve yurtiçi erkek hazır giyim pazarında liderliğini sürdüren D’S Damat, 2009 yılından itibaren büyüme stratejilerini güncelleyerek yurtdışı konumlanmasına da başlamış, bu doğrultuda seçilmiş lokasyonlarda Pazar payı liderliğini artırarak öncü olmayı hedeflemektedir.

D’S Damat koleksiyonları kendi içinde farklı tarzların temsilciliğini yaparak, TWN, D’S Classic, D’S Casual ve Ceremony olarak ayrılıyor. Farklı vücut tipleri, giyim zevkleri ve kalıplar göz önüne alınarak hazırlanan ve D’S Damat mağazalarında satışa sunulan ürünler sezon trendlerine göre yılda iki defa yenilenerek dinamizmini kaybetmemektedir.

ORKA Group bünyesinde yer alan Damat Tween’den sonraki 3.markası olarak prezente edilen D’S Damat ile alt markası TWN, bugün Türkiye genelinde 129 mağazada tüketiciyle buluşarak her geçen gün operasyon alanını genişletmektedir.

Vizyonu ve Misyonu

D’S Damat, tüketicilere geleneksel ORKA kalite standartlarında yüksek kaliteli ve rekabetçi fiyatlarla ürün sunmak üzere, özellikle önce Türkiye genelinde sonrasında çevre ülkelerde Pazar hedefine uygun satış noktalarında bulunarak uygun fiyatlarla tüketicilerin gardıroplarını daha bilinçli ve hesaplı olarak zenginleştirmelerini sağlamayı misyon edinmiştir.

Yurtiçinde gösterdiği büyüme hızını yurtdışı pazarına ve yakın coğrafyasına da taşıyarak yüksek satış hacmi ile Pazar payı liderliğini artırarak sürdürmeyi hedefleyen D’S Damat önümüzdeki beş yıl içerisinde hazırlanan stratejik iş planına göre mağaza sayılarını artırmayı planlıyor.

D’S Damat’ın hedefleri:

İç pazar payında liderliğini koruyarak, özellikle komşu ülkelerde satış hacmini artıracak şekilde yüksek verimlilik sağlayacak mağaza lokasyonlarını tespit ederek en uygun ve rekabetçi fiyatlarla tanınan ticari bir moda markası olmak;
Kaliteden ödün vermeden, talebe dayalı bol ürün ve çeşit politikasıyla daha çok tüketiciye ulaşmak ve daha yakın olmak;
Dinamik ama klasiği yansıtan çizgisiyle erkek hazır giyim pazarında iki haneli rakamlarla telaffuz edilecek bir yüzdede pazar payına sahip olmaktır.
D’S Damat Mağazaları

D’S Damat, Türkiye genelinde 46 ilde 129 mağazada tüketiciyle buluşmaktadır:

*Adana *Adapazarı *Afyon * Ankara *Antalya *Aydın *Balıkesir *Batman *Bolu *Bodrum*Bursa *Çanakkale * Denizli *Diyarbakır *Düzce*Edirne *Elazığ *Erzurum *Eskişehir *Gaziantep* Giresun *Hatay *Isparta *İskenderun *İstanbul * İzmir *İzmit *Kayseri *Konya*Kütahya *Manisa*Mardin *Malatya *Mersin *Nevşehir *Ordu *Osmaniye *Samsun *Sivas *Siirt *Şanlıurfa *Tarsus*Tekirdağ * Trabzon *Van *Yalova *Zonguldak

Yurtdışında ise 27 ülkede 37 satış noktasında bulunuyor:

*Rusya *Kazakistan *Arnavutluk *Macaristan *Makedonya*Moldova*Gürcistan *Lübnan *İspanya *Kıbrıs *Sırbistan *Güney Afrika *Yunanistan *Cezayir*İrlanda *Kosova *Hollanda *Kuzey Irak *Ürdün *Bahreyn *Suriye *Urumqi *Türkmenistan *İran *Kuveyt *Umman *Romanya

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Kule Site Avm. Kule Cad. Feritpaşa mah. No:8/52

Damat Yol Haritası

1 yorum


fırat

Düğün Tarihi: 19.08.2015

Kaliteli ve aldığıma değdiğini düşünüyorum. Fiyatların yüksek olmasına rağmen öneririm. Tamamen kalite konuşuyor diyebilirim.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!