Sarar

E-posta Gönder

Damatlık

Kategori

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Antakya, Hatay

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
  • Teslim Süresi 2 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Haftasonu Hizmet, Takım Elbise

Sorular

  • Sağladığınız diğer aksesuarlar neler? Ayakkabı, Çorap, Kol düğmesi, Kravat, Papyon, Yelek

Önerilen Firmalar

Sarar
15

Antakya

Sarar

1.000-2.000 TL
Abdullah Kiğılı Exclusive Cut
12

İskenderun

Abdullah Kiğılı Exclusive Cut

1.000 TL'den az
Morven
14

Reyhanlı

Morven

1.000-2.000 TL

Hakkında

En mutlu gününüzde kaliteli bir takım elbise giymek sizin de hakkınız. Çift olarak uyumlu görüneceğiniz, büyüleyici bir izlenime sahip olacağınız düğün gününüzde damatlık konusunda herhangi bir fikriniz yoksa, sizlere birçok farklı model sunacağımız Sarar’a bekliyoruz. Kısaca kendimizi tanıtmak gerekirse;

İşletmemizde bulunan tüm ekibimizin güler yüzlü, samimi ve ilgili çalışanlardan oluştuğunu belirtmekte yarar var. Bizi tercih ettiğiniz anda bu detayları fark edeceksiniz. Aynı zamanda modayı da en güncel şekilde takip eden çalışanlarımız aklında herhangi bir model fikri olmayan konuklarımıza yardımcı olacak, en iyi seçenekleri beğeninize sunacak.

Yılın 4 mevsimine göre farklı tarzda damatlıkları bulabiliyorsunuz. Hem renk hem de kumaşına göre farklılık gösteren bu damatlıkları tercih edebiliyor, müstakbel eşinizin gelinliğiyle uyumlu tercihler yapabiliyorsunuz. Sarar damatlık dışında smokin ve frak modellerini de beğeninize sunuyoruz.

Damatlığı tamamlayan ayakkabı, çorap, papyon, yelek, kol düğmesi ve kravat gibi aksesuarlarda da Sarar kalitesini yaşayabilirsiniz. Bu saydığımız aksesuarlarda da en iyi hizmeti sağlayabilmek için yanınızda olacağımızı belirtelim.

Dönem dönem gerçekleştirdiğimiz kampanyalardan faydalanmak ve Türkiye’nin en önemli isimlerinden biri olan Sarar’dan çok uygun fiyatlarla damatlık temin etmek ister misiniz? Bu kalitelerdeki bir takım elbiseyi bu fiyatlarla almanın mutluluğu içinde olabilirsiniz.

Fırsatlarımızı bir de yüz yüze dinlemek ve ürünlerimizi yakından görmek isterseniz Antakya Palladium Sarar’ın merkezi bir konumda bulunduğunu söyleyebiliriz. AVM içinde olduğu için hem toplu taşıma araçlarıyla hem de özel araçlarınızla çok kolay bir şekilde gelebiliyorsunuz. Park konusunda da hiçbir sıkıntı yaşamayacağınızı ve ücretsiz olarak kullanabileceğinizi söyleyebiliriz.

Hakkımızda daha detaylı bilgi almak ve en mutlu gününüze Sarar farkıyla hazırlanmak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Palladium Antakya Avm 5.Mintika No:Z28, 31060

Sarar Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!