Damatlık Hatay

İmza

  • Min. Fiyat
    2.000-3.000 TL

İmza Özellikler

Minimum Fiyat
2.000-3.000 TL
Teslim Süresi
2 hafta
Özellikler
Özel Dikim Smokin Hazır Model Haftasonu Hizmet Takım Elbise Frak

İmza Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız diğer aksesuarlar neler?

Ayakkabı

İmza Hakkında

Hatay’da damatlık için geniş bir araştırma yaptıysanız ve aklınıza herhangi bir model yatmadıysa, hâla İmza’ya gelmemişsiniz demektir. Bu mutlu anlarınıza izin verin “imza”mızı atalım. Kendimizi kısaca tanıtmak ve fırsatlarımızdan bahsetmek gerekirse;

Uzun yıllardır bizimle birlikte çalışan ekibimiz, kapıdan girdiğiniz andan itibaren sizinle ilgilenecek ve tüm isteklerinizi en kısa sürede temin edecekler. Damatlık modeli konusunda herhangi bir fikriniz yok ise sakın kaygılanmayın. En yeni trendleri takip ediyor ve beğendiğiniz renk ve tarza göre birçok modeli beğeninize sunuyoruz. Takım elbise seçimi için önce bedeninizi ölçüyoruz. Tercih ettiğiniz renkleri öğreniyor ve tarzını da duyduktan sonra modelleri seçeneklendirmeye başlıyoruz. Herhangi bir modeli beğenmediğiniz durumunda hayal ettiğiniz bir takım elbise modelini özel dikim aracılığıyla sizlere sunabiliyoruz. Bunun için sadece 3 haftalık bir bekleme süresinin yeterli olduğunu söyleyelim.

İmza giyim olarak damatlık dışında gömlek, ceket, sweat, pantolon, ayakkabı ve aksesuar konusunda da konuklarımıza yardımcı oluyoruz. Tüm bu ürünler için birçok kampanyadan yararlanabiliyor, çok uygun fiyatlar ile kaliteli ürünlere sahip olabiliyorsunuz.

Alışveriş merkezinin açılış-kapanış saatleri olan sabah 10.00 ve akşam 22.00 arasında faaliyet gösteriyoruz. Haftanın her günü açık olduğumuzu ve bizi bu saatler arasında istediğiniz gün tercih edebileceğinizi belirtelim.

Ürünlerimizi yakından görmek ve bizimle tanışmak isterseniz İskenderun’da Prime Mall alışveriş merkezinde faaliyet gösteriyoruz. Bu yüzden bizi oldukça kolay bir şekilde tercih edebiliyor, hem özel araçlarınız hem de toplu taşıma araçlarıyla işletmemize gelebiliyorsunuz. Araçlarınızı alışveriş merkezinin otoparkına ücretsiz olarak koyabiliyor, park yeri konusunda herhangi bir sıkıntı çekmiyorsunuz.

Hakkımızda detaylı bilgi almak ve İmza damatlık fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Numune Mh., Eyüp Sultan Cd., No:1, 31230 İskenderun

  • Haritadaki Konumu

    İmza Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.