İmza

E-posta Gönder

Damatlık

Kategori

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

İskenderun, Hatay

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
  • Teslim Süresi 2 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Smokin, Hazır Model, Haftasonu Hizmet, Takım Elbise, Frak

Sorular

  • Sağladığınız diğer aksesuarlar neler? Ayakkabı, Çorap, Kol düğmesi, Kravat, Papyon, Yelek

Önerilen Firmalar

Sarar
15

Antakya

Sarar

1.000-2.000 TL
Abdullah Kiğılı Exclusive Cut
12

İskenderun

Abdullah Kiğılı Exclusive Cut

1.000 TL'den az
Morven
14

Reyhanlı

Morven

1.000-2.000 TL

Hakkında

Hatay’da damatlık için geniş bir araştırma yaptıysanız ve aklınıza herhangi bir model yatmadıysa, hâla İmza’ya gelmemişsiniz demektir. Bu mutlu anlarınıza izin verin “imza”mızı atalım. Kendimizi kısaca tanıtmak ve fırsatlarımızdan bahsetmek gerekirse;

Uzun yıllardır bizimle birlikte çalışan ekibimiz, kapıdan girdiğiniz andan itibaren sizinle ilgilenecek ve tüm isteklerinizi en kısa sürede temin edecekler. Damatlık modeli konusunda herhangi bir fikriniz yok ise sakın kaygılanmayın. En yeni trendleri takip ediyor ve beğendiğiniz renk ve tarza göre birçok modeli beğeninize sunuyoruz. Takım elbise seçimi için önce bedeninizi ölçüyoruz. Tercih ettiğiniz renkleri öğreniyor ve tarzını da duyduktan sonra modelleri seçeneklendirmeye başlıyoruz. Herhangi bir modeli beğenmediğiniz durumunda hayal ettiğiniz bir takım elbise modelini özel dikim aracılığıyla sizlere sunabiliyoruz. Bunun için sadece 3 haftalık bir bekleme süresinin yeterli olduğunu söyleyelim.

İmza giyim olarak damatlık dışında gömlek, ceket, sweat, pantolon, ayakkabı ve aksesuar konusunda da konuklarımıza yardımcı oluyoruz. Tüm bu ürünler için birçok kampanyadan yararlanabiliyor, çok uygun fiyatlar ile kaliteli ürünlere sahip olabiliyorsunuz.

Alışveriş merkezinin açılış-kapanış saatleri olan sabah 10.00 ve akşam 22.00 arasında faaliyet gösteriyoruz. Haftanın her günü açık olduğumuzu ve bizi bu saatler arasında istediğiniz gün tercih edebileceğinizi belirtelim.

Ürünlerimizi yakından görmek ve bizimle tanışmak isterseniz İskenderun’da Prime Mall alışveriş merkezinde faaliyet gösteriyoruz. Bu yüzden bizi oldukça kolay bir şekilde tercih edebiliyor, hem özel araçlarınız hem de toplu taşıma araçlarıyla işletmemize gelebiliyorsunuz. Araçlarınızı alışveriş merkezinin otoparkına ücretsiz olarak koyabiliyor, park yeri konusunda herhangi bir sıkıntı çekmiyorsunuz.

Hakkımızda detaylı bilgi almak ve İmza damatlık fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Numune Mh., Eyüp Sultan Cd., No:1, 31230 İskenderun

İmza Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!