Damatlık Hatay

Abdullah Kiğılı Exclusive Cut

  • Min. Fiyat
    2.000 TL'den az

Abdullah Kiğılı Exclusive Cut Özellikler

Minimum Fiyat
2.000 TL'den az
Teslim Süresi
4 hafta
Özellikler
Özel Dikim Smokin Kiralama Hazır Model Haftasonu Hizmet Takım Elbise Frak

Abdullah Kiğılı Exclusive Cut Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız diğer aksesuarlar neler?

Ayakkabı

Abdullah Kiğılı Exclusive Cut Hakkında

Bugün Türkiye’de 225 mağaza, dünya genelinde ise 26 farklı satış noktasıyla erkek giyimde en büyük marka haline gelen Kiğılı’nın başarı hikayesi taktire şayan. Zaten standartların üzerinde kumaş tercihleriyle bugüne kadar damatlık konusunda ilk tercihiniz Kiğılı olmadı mı?

Yıllarca kendini geliştiren, hummalı bir çalışma yürüten ve daima ileri felsefesiyle hareken marka, kuruluşundan buna yana müşteri memnuniyetini de hep ön planda tutuyor. Çağdaş ve modern görünüme kavuşmak isteyenler için de faaliyetlerine sürdürmeye devam ediyor. Şimdi de Hatay’da siz değerli damat adaylarıyla buluşuyor.

Biz Hatay Kiğılı ekibi olarak düğün gününde damat beyin dış görünümünün çok önemli olduğunu, gelin hanım kadar da damat beyin giyimin de özenle seçilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Her zaman en iyi görünüme sahip olsunlar diye de büyük bir ekibe sahibiz. Her damat adayıyla birebir ilgileniyor, rahat hissetmesini sağlıyoruz. Üstelik alışverişin süresini de mümkün olduğunca kısaltmasını da sağlamış oluyoruz. Doğru yönlendirme ve beden çeşitlerinde hızlı bir şekilde yardımcı oluyor, zorluk yaşanmaması adına birebir ilgileniyoruz.

Gecede şıklığınızda göz doldurmanız için birçok Kiğılı damatlık modeli sunuyoruz. Farklı renk ve model alternatifiyle damatlık seçiminde zorlanmayacak, günümüzdeki trendlere uygun şık bir görünüme sahip olacaksınız.

Belki de bu yazıdan önce aklınızda “Neden Kiğılı’yı seçmeliyim?” diye bir soru vardı, şimdi ise sağladığımız hizmetleri öğrendiniz. Mağazamızda da kumaşımızın kalitesini ve özel dikiş tekniklerimizi inceleyebileceksiniz. Üstelik damatlık aldıktan sonra “Bir daha nerede giyeceğim?” sorusunu da ortadan kaldırıyoruz. Damatlık modellerimizin hepsi günlük takım elbiseye dönüşebiliyor, böylece dolapta beklemek zorunda kalmıyor.

Siz de bu avantajları sunan bir markayla çalışmak, damatlık seçimini beraber yapmak isterseniz Hatay damatlık firmaları arasında lider olduğumuzu da belirtmek isteriz. Sayfanın üst kısmında yer alan Abdullah Kiğılı iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak irtibat kurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Palladium Avm Haraparası Mah.İzzet Güçlü Sok. No:26, 31060 Antakya

  • Haritadaki Konumu

    Abdullah Kiğılı Exclusive Cut Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.