Samsun Yemek


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Samsun Yemek sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

Hakkında

Samsun'da 2008 yılından bugüne hizmet veren Samsun Yemek Fabrikası sahip olduğu toplam kalite standartları çerçevesinde catering, toplu yemek ve yemek organizasyonu başta olmak üzere bir çok alanda hizmet vermektedir.


Sürekli gelişimi, müşteri odaklı düşünceyi, kaliteli ürün ve hizmet sunmayı, temizliği ve güler yüzlülüğü amaç edinen Samsun Yemek Fabrikası, kurumlar için ihtiyaçlarına en uygun, hızlı ve kaliteli yemek çözümleri sunmaktadır.


Amacımız, sağlık ve beslenme uzmanları kontrolünde hijyenik ortamlarda ve kalite standartlarında üretilen, Türk ve dünya mutfağından en seçkin lezzetleri siz müşterilerimizle buluşturmak ve yemek üretimi-catering alanında öncülük yapmaktır.


Yemeğin Lezzetli, Hijyenik ve Sağlıklı olarak üretildiği zaman ancak yemek olduğunun bilincinde olan firmamız, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi ve TSE Standartlarında vede Gıda Mühendisi personelleri tarafınca denetim altında olan üretim tesislerinde yemek üretimi, tabldot yemek servisi ve toplu ve taşıma yemek servisi hizmetlerini sürdürmektedir.
.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Yetkili Kisi Adres Samsun-Ankara Yolu 12. Km Toybelen Mevkii No:176 Cimpor Yibitaş Çimento Fabrikası Yanı 55336 İlkadım
Samsun Yemek ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Samsun Yemek hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap