Samsun Yemek*

Samsun Yemek
Samsun'da 2008 yılından bugüne hizmet veren Samsun Yemek Fabrikası sahip olduğu toplam kalite standartları çerçevesinde catering, toplu yemek ve yemek organizasyonu başta olmak üzere bir çok alanda hizmet vermektedir.


Sürekli gelişimi, müşteri odaklı düşünceyi, kaliteli ürün ve hizmet sunmayı, temizliği ve güler yüzlülüğü amaç edinen Samsun Yemek Fabrikası, kurumlar için ihtiyaçlarına en uygun, hızlı ve kaliteli yemek çözümleri sunmaktadır.


Amacımız, sağlık ve beslenme uzmanları kontrolünde hijyenik ortamlarda ve kalite standartlarında üretilen, Türk ve dünya mutfağından en seçkin lezzetleri siz müşterilerimizle buluşturmak ve yemek üretimi-catering alanında öncülük yapmaktır.


Yemeğin Lezzetli, Hijyenik ve Sağlıklı olarak üretildiği zaman ancak yemek olduğunun bilincinde olan firmamız, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi ve TSE Standartlarında vede Gıda Mühendisi personelleri tarafınca denetim altında olan üretim tesislerinde yemek üretimi, tabldot yemek servisi ve toplu ve taşıma yemek servisi hizmetlerini sürdürmektedir.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


Evleneceklere Destek Hareketi
Samsun Yemek ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Samsun Yemek hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap