Büyük Atlas Catering

E-posta Gönder

Catering Hizmetleri

Kategori

500 kişi

Kapasite

20-40 TL

Min. Yemekli

Terme, Samsun

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir düğün menüsü istediğini anlat, ücretsiz asistanımız sana uygun 5 catering firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Yemekli Fiyat 20-40 TL
  • Minimum Kokteyl Fiyat 10-20 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta
  • Maksimum Davetli Sayısı 500 kişi

Özellikler

  • Özellikler Menüde Değişiklik

Önerilen Firmalar

Büyük Atlas Catering
5

Terme

Büyük Atlas Catering

500 kişi
20-40 TL

Adnan Menderes

Mutfak Catering

Adnan Menderes

Can Yemek

Hakkında

Hayalini kurduğunuz düğünlerinizin yemekli olmasını ve bu yemek hizmetinde hiçbir aksaklık yaşanmamasını istiyorsanız, sizleri bu konuda uzman bir catering firmasıyla tanıştırmak istiyoruz. Büyük Atlas Catering, sahip olduğu bilgi birikimleri ve tecrübesiyle en özel gününüzü kusursuza dönüştürüyor, birbirinden lezzetli yemekler ile hem sizin hem de konuklarınızın memnuniyetini sağlıyor.

Faaliyet gösterdiğimiz ilk günden itibaren amacımız; Samsun catering firmaları arasında en çok tercih edilen olmak. Bunun için de kaliteli hizmet anlayışımızı sürekli geliştiriyor, sektörün tüm yeniliklerini yakından takip ediyoruz. Yemeklerimizde kullandığımız tüm araç ve gereçlerde de en iyilerini kullanıyoruz.

Samsun’da hizmet sektöründeki tecrübelerimizi çiftlerimizle uzun zamandır buluşturuyoruz. Bir catering firması olarak hizmet vermenin yanı sıra düğün salonunda da çiftlerimizin en mutlu gününe ev sahipliği yapıyoruz. Büyük Atlas Düğün Salonu adını verdiğimiz salonumuzda gerçekleştirdiğimiz tüm yemekli düğünlerde profesyonel catering hizmetimizi bulabiliyorsunuz.

Uzun zamandır mutfakta olan, sektördeki tecrübeleriyle kendilerini kanıtlamış profesyonel aşçılarımız, birbirinden güzel lezzetleri düğününüz için hazırlıyor. Karar verdiğiniz menüdeki tüm ürünleri eksiksiz bir şekilde sağlamanın yanı sıra görsellik ve hijyene de oldukça önem veren aşçılarımız, oldukça yüksek bir katılımcı sayısına bir en iyi hizmeti verebiliyor. Seçtiğiniz menüyü tadabiliyor, menü değişikliği de yapabiliyorsunuz. Büyük Atlas Catering ile tüm imkânlarımızı uzun bir süre aklınızdan çıkmayacak bugün için sunuyoruz.

Düğününüz için alacağınız bu yemek hizmeti için bizimle en az 1 ay önceden iletişime geçmeniz gerekiyor. Bu sayede tüm hazırlıklarımızı eksiksiz bir şekilde gerçekleştirebiliyor, davetiniz için en iyi hizmeti sağlayabiliyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve yemek hizmeti konusunda profesyonel bir destek almak isterseniz iletişim bilgilerini kullanarak ya da sayfanın yanında bulunan formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Çay mah. Ünye Cad. Sanayi Sitesi Karşısı Terme/SamsunYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!