Catering Hizmetleri Ankara

Miraçelli Etkinlik Yönetimi & Butik Catering Atölyesi

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün menüsü istediğini anlat, ücretsiz asistanımız sana uygun 5 catering firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Miraçelli Etkinlik Yönetimi & Butik Catering Atölyesi Hakkında

Profil:
Biz hiç kimseye benzemiyoruz. Siz de benzemeyin, etkinlikleriniz hiç benzemesin. Her santimetrekaresinden kişiselleştirilmiş çalışmalar fışkıran atölyemizi, yılların birikimi, çalışması, hevesi ve coşkusu ile başta Ankaralılar olmak üzere, tüm Türkiye’deki alternatif, nev-i şahsına münhasır etkinlik, davetiye, hediye ve yemek tasarımı meraklılarının hizmetine açmış bulunmaktayız. Atölyemizde tasarlanan tüm ürünlerin malzemeleri tek tek ve özenle seçilmekte ve sizin için sizlerle birlikte kişiselleştirilmektedir.

Hizmetler:
Etkinlik Yönetimi
Alternatif, Kişiselleştirilmiş Mekan Dekorasyonu ve Süslemesi
Kişiselleştirilmiş Davetiye Tasarımı
Kişiselleştirilmiş Hediye Tasarımı
Kurumsal/Lokal Hediye Tasarımı
Kokteyl , Parti, Davet Yemek Tasarımı ve Sunumu

Etkinlik Yönetimi:

Parti, açılış, nişan, tanışma, düğün, kına gecesi, doğum günü, diş buğdayı, bebek duşu,tatli 16 ve tüm kurumsal etkinlikleriniz, sizi en çok yansıtan temalar ve size özgü detaylar eşliğinde planlanır ve yönetilir. Organizasyon firmalarının aslında sadece birer dekorasyon firmasına dönüştüğü günümüzde, etkinliğe karar verdiğiniz ilk andan, etkinlik bitip de büyük bir huzur ve mutluluk ile “oh be!” dediğiniz son ana kadar tüm detayları yöneten ekibimiz ile yanınızdayız.

Etkinlik karar anından, etkinlik bitiş anına kadar gerçekleşecek tüm adımların yönetimi hizmetidir.

Alternatif, Kişiselleştirilmiş Mekan Dekorasyonu ve Süslemesi:

Parti ise sizin partiniz. Düğün ise sizin istediğiniz gibi olmalı. Her bir ayrintisi ile sizi yansıtmalı. En çok eğlenenler, en çok emeği veren ve o günün kahramanları olan sizler olmalısınız. Her bir detay konuklarınızın hafızalarına kazınmalı. Gelin tanışalım ve dinleyelim hikayenizi. Konuklarınız her detayda şaşırsın ve sizi görsün.

Her türlü etkinliğinizin sizi yansıtan dokunuşlar ile dekorasyonunun yapılması ve süslenmesi hizmetidir.

Kişiselleştirilmiş Davetiye Tasarımı:

Etkinliğinizin ve sizin konuklara ilk yansımasıdır davetiye. Etkinliğinizin temasi ve sizinle ilgili ipuçları içermelidir. El yapımı değerli taşlar, şifonlar, ipekler, tüyler, doğal kağıtlar, kuru çiçekler ve dahası sizi yansıtan objeler ile gelin davetiyenizi beraber tasarlayalım.
Çeşitli objeler ile 1.sınıf kağıda kaliteli baskı ile matbaadan çıkışı itibariyle tamamı el yapımı olan kişiselleştirilmiş davetiye tasarımı hizmetidir.

Kişiselleştirilmiş Hediye Tasarımı:

Konuklarınızın katılmış oldukları etkinlikten size özgü izler taşıyan tümü el yapımı olan hediyeler ile ayrılmaları eksiksiz bir davet için elzemdir. Hediyelerinizi sizin için kişiselleştiriyoruz.
Kişiselleştirilerek tasarlanan etkinlik hediyelerinin, yine tasarım ürünü olan kutu, şişe ve keseler içinde sunulması hizmetidir.


Kurumsal /Lokal Hediye Tasarımı:

Kurumsal müşterilerinize şirketinizin hizmetlerine veya özellikle yabancı müşterilerinize ülkemize ait detaylar içeren ve şirket logonuzu üzerinde bulunduran hediyelermi vermek istiyorsunuz?

Kurumsal hediyelerin tasarlanarak sunulması hizmetidir.

Kokteyl, Parti, Davet, Yemek Tasarımı ve Sunumu:

Tamamı doğal ve özenle seçilmiş malzemeler ile hazırlanan kokteyl, parti yiyeceklerinin alternatif sunumlarını içerir. Zeytinyağı Ayvalık’dan, nar ekşisi Antakya’dan, salçalar Adana’dan gelir, en güzel mevsim sebzeleri ile birleşir, muhteşem Türk mutfağı tadları modern dokunuşlar ve şık sunumlar ile davetlerinizdeki yerini alır.
Doğal ve mevsimindeki meyve ve sebzeler ile hazırlanan davet yemeklerinin sunulması hizmetidir.

İletişim

  • Adres:

    Ayrancı Mah. Şair Nazım Sok. No:5/A Çankaya / Ankara

  • Haritadaki Konumu

    Miraçelli Etkinlik Yönetimi & Butik Catering Atölyesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.