med yemek&servis

med yemek&servis

Catering Hizmetleri

Kategori

Ankara

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir düğün menüsü istediğini anlat, tercihlerine ve bütçene uygun 5 catering firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Hakkında

Med Yemek & Servis ile istediğiniz özelliklerde yemek hizmetleri elde edebilirsiniz. Burada kişilerin isteklerine göre yemekler hazırlanmaktadır. Her türlü organizasyonlara uygun şekillerde gerekli olan hizmetler verilir. Yemekler kişilerin istedikleri menülere göre ya da yer alan menülere göre hazırlanır. İstediğiniz menüler üzerinde değişiklikler yapabilir ve yöresel yemekler ekleyebilirsiniz. Organizasyonlar boyunca gerekli olan servis ve sunum hizmetleri de burada yer alan tecrübeli ekipler tarafınca verilmektedir. Sizlerde yer alan hizmetlerden yararlanmak ve istediğiniz özelliklerde yemekler elde etmek için iletişime geçebilirsiniz. Düğünler, nişan, sünnet düğünleri, kına geceleri, mezuniyet törenleri kutlamalar, törenler, partiler ve diğer her türlü davet ve organizasyonlarda müşteriler tarafından istenilen her türlü yemek hizmetleri yapılmaktadır.

  • Adres: osmanlı caddesi no:16/a-b-c


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

med yemek&servis firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.