Catering Hizmetleri Ankara

Kafes Fırın

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün menüsü istediğini anlat, ücretsiz asistanımız sana uygun 5 catering firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın


Kafes Fırın Hakkında

Kafes Fırın 1994 yılında kendi küçük satış ünitesi ile Ankara’daki kafeler için ev yapımı tatlılar üreterek serüveninin ilk adımlarını attı. Değerli müşterileri için, şehrin doğu ve batısını birbirine bağlayan yolculuğun önemli bir parçası olmak için kendini durmadan geliştirdi ve zamanla bir Ankara klasiği haline geldi. Bu yolculuktaki en büyük avantajı, müdavimlerini her zaman sıcak bir gülümsemeyle karşılaması oldu.

Hikayesi başta unlu mamuller olmak üzere pek çok sayıda tatları dünya mutfaklarından Türk damak tadına uyarlamasıyla başladı. Ürün yelpazesini gün geçtikçe geliştirmekteki tek amacı, müşterilerini farklı tatlarla ve sunumlarla tanıştırmak olan Kafes Fırın, bununla da yetinmedi ve devamında kahveyi de kendi formülüyle harmanlayıp kavurdu. Şimdi ise Amerikan, İtalyan ve Türk kahvesinin en özel çeşitlerini müdavimlerine özen ile hazırlayıp sunuyor. Türk damak tadının vazgeçilmez bir parçası olan ekmeği de ürün yelpazesine katarak, doğal maya ile hiçbir katkı maddesi olmadan sofralarınıza taşıyor. En büyük ayrıcalığı sıcak ve samimi bir ortamda kalite ve rahatlığı aynı anda müdavimlerine sunmak olan Kafes Fırın, 2011 yılında kurumsal dili, tasarımı, rahat ve şık mimarisi ile kendi özel tatlarını yeni şubeleri ile daha çok insana ulaştırmayı hedefliyor.

Kafes Fırın 20 yıllık gıda üretimi tecrübesi yanı sıra “Kafes Catering” adı altında ayrıcalıklı catering hizmeti vermektedir. Sunumlarda ikram ettiğimiz bütün yiyecek ürünleri Kafes Fırın bünyesinde, hijyenik ve güvenli koşullarda üretilir ve özel araçlar ile en uygun koşullarda taşınır. Bu özellik Kafes Fırının “Benzersiz Satış Teklifi” sunan kimliğidir.

Firmamız ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000:2005 Gıda Güvenlik Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir. Üretim kadrosu ve lojistik kadromuz “Hijyen Eğitim Belgesi” eğitimi almış ve belgelendirilmişlerdir. Servis ekibi aynı kadro ile “Kafes Sunum” eğitimi çerçevesinde en özenli hizmeti vermektedir.

İletişim

  • Adres::

    Eskişehir Yolu 5.Km No:122 Söğütözü

  • Haritadaki Konumu

    Kafes Fırın Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.