Catering Hizmetleri Ankara

Catering Dünyası Event ve Organizasyon

  • Min. Yemekli
    500 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün menüsü istediğini anlat, ücretsiz asistanımız sana uygun 5 catering firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Catering Dünyası Event ve Organizasyon Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat
500 TL'den fazla
Minimum Kokteyl Fiyat
40 TL'den fazla
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Maksimum Davetli Sayısı
1.000 kişi
Özellikler
Şehir Dışında Hizmet Servis Personeli Ekipman Menüde Değişiklik Düğün Shot Servisi

Catering Dünyası Event ve Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Hazırladığınız ekstra menüler neler?

Diyabet

Catering Dünyası Event ve Organizasyon Hakkında

2016 yılında Catering Dünyası ismi ile firmamızı kurduk ve yemek sektöründe faaliyet göstermeye başladık. Bizim için bir tutku olan yemeği, kendi markamız altında kendi kurallarımız ve prensiplerimizle profesyonel bir işe dönüştürdük. Her yıl büyüyen ekibimiz ve genişleyen faaliyet alanımızla daha çok kişiye ulaşıyor ve hizmetlerimizi sunuyoruz.

İstanbul temelli bir catering şirketiyiz ancak aynı zamanda sınır tanımayan da bir ekibiz. İzmir, Kocaeli, Tekirdağ ve daha pek çok ile sıklıkla gidiyoruz. Ankara da bu illerden ve en çok ziyaret ettiklerimizden bir tanesi. Eğer Ankara’da gerçekleşecek bir organizasyonunuz varsa sizin için tüm hazırlıkları yapıp davetinizi güzel bir ziyafete dönüştürebiliriz.

Ankara catering firmaları arasında en çok tercih edildiğimiz alanlardan bir tanesi düğünler. Aynı zamanda söz ve nişan merasimleri, nikah törenleri, kına geceleri de dahil olmak üzere çiftlerin hayatlarında attıkları büyük adımların temsilcili olan özel günlere özel hizmet sunuyoruz. Bunun haricinde kurumsal etkinlikler, açılışlar ve partiler gibi diğer organizasyon türleri için de yemek hizmeti veriyoruz.

Düğün ve özel gün organizasyonları için 1.000 kişiye varan sayılarda büyük gruplara servis yapabiliyoruz. Çiftlerimizin istekleri ve bütçelerini göz önünde bulundurarak yemek menüleri hazırlıyoruz. Grup organizasyonlarında özellikle de düğünlerde çokça tercih edilen menüler de belirledik. Set menülerimizi içerikleriyle çifte sunarak karar verme aşamalarını kolaylaştırıyoruz.

Ana yemekli menülerin yanı sıra kokteyl menüleri de hazırlayabiliyoruz. Genel olarak farklı lezzetleri barındıran küçük atıştırmalıklardan oluşan kokteyl ikramlarımız aynı zamanda göze hitap eden sunumlar şeklinde servis ediliyor. İçeriklerinde ise; kanepeler, ara sıcaklar, garnitürler, mezeler, peynir tabakları, çerezler ve kuru yemişler bulunabiliyor. Yemesi kolay ve tek lokmada tüketilebilen ikramlarımız konusunda her zaman olumlu geri dönüşler alıyoruz.

Eğitimli ve alaylı profesyonellerden oluşan bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Dünya mutfağından esinlendiğimiz lezzetlerimizi kendi yorumlarımızla Türk damak tadına uygun şekilde hazırlıyoruz. Yemeklerimizin lezzeti kadar sağlıklı olmasına da bizim için oldukça önemli. Her zaman mevsimine uygun kaliteli ürünler temin ediyor ve katkı maddelerinden uzak duruyoruz. İşin kolayına kaçmak yerine ikramlarımızı tamamen biz üretiyoruz ve böylece içeriklerinden emin oluyoruz.

“Bi dünya mutluluk” sloganı ile çiftlerin ve sevdiklerinin özel günlerinde yanlarında oluyoruz. Eğer bizimle çalışmak, Catering Dünyası Event ve Organizasyon Ankara catering fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz yapmanız gereken basit. Hemen sayfa üzerindeki numaramızdan bizi arayabilir veya yandaki formu doldurabilirsiniz. Düğün.com çiftlerine özel bazı indirim ve kampanyalar da sunuyoruz. Erken rezervasyon yaptırarak bunlardan faydalanabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Maslak Mah. Ahi Evran Cad. Nazmi Akbacı Ticaret Merkezi 7/86 Sarıyer/ İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Catering Dünyası Event ve Organizasyon Yol Haritası

Catering Dünyası Event ve Organizasyon Yorumları (1)

Nihan & Burak

Düğün Tarihi: 17.08.2019

Öncelikle çalışanlar ve Yavuz Bey çok disiplinli. Gecikme olmadı. Dedikleri her şeyi sağladılar. Gayet memnun kaldım.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.