Bilintur Catering

Bilintur Catering

Catering Hizmetleri

Kategori

Ankara

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir düğün menüsü istediğini anlat, tercihlerine ve bütçene uygun 5 catering firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Hakkında

Organizasyonlar içerisinde yemek ve diğer hizmetler oldukça önem taşımaktadır. Organizasyon konseptlerine göre değişen özelliklerde catering hizmetleri elde etmek gerekmektedir. Bilintur Catering müşterilerine gerekli olan konseptlerine göre uygun olan hizmetler vermektedir. Sizlerde yer alan hizmetlerden dilediğiniz organizasyonlarınızda yararlanabilirsiniz. Her organizasyon için gerekli olan hizmetler verilmektedir. Nişan, düğün, kına geceleri, mezuniyet törenleri, törenler, açılışlar, kutlamalar, fuarlar, partiler ve diğer davet, organizasyonlarda catering hizmetleri verilmektedir. Tüm bu hizmetlerden yararlanmak için iletişime geçebilirsiniz. Kişilerin isteklerine göre menüler oluşturulur ve organizasyon esnasında gerekli hizmetler verilir. Sizlerde kendi damak zevklerinize göre en uygun olan hizmetleri buradan alabilirsiniz. Yer alan menülerden yararlanabilir ve üzerlerinde ufak değişiklikler yapabilirsiniz.

  • Adres: Bilkent 1. Cadde Bilkent Ü. Doğu Kampüsü


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Bilintur Catering firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.