Catering Hizmetleri Ankara

Anadolu Sofrası Gıda

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir düğün menüsü istediğini anlat, ücretsiz asistanımız sana uygun 5 catering firmasından fiyat teklifi göndersin!

Anadolu Sofrası Gıda Hakkında

Ankara catering firmaları arasında yemeğe ve aşka verdikleri önem ile ön plana çıkan Anadolu Sofrası Gıda, bütün kutlamalarınıza uygun lezzetler sağlıyor. Girişimcilik ruhu ile yemek aşkını birleştiriyor, catering sektöründe yeniliklere imza atıyorlar. Kutlamalarınızda gönül rahatlığıyla lezzet tedarikçisi olarak seçebileceğiniz Anadolu Sofrası Gıda, bütün zevklere hitap edebilen yiyecekler hazırlayarak bütün insanların lezzet ortak paydası altında toplanmasını sağlıyor.

Deneyim
Şu ana kadar birçok farklı etkinlik ve toplantıda hizmet vermiş olan Anadolu Sofrası Gıda, referanslarıyla da göz doldurmakta. Sektörde geçirdiği vakitler boyunca eşsiz deneyimler edinen, deneyimlerini de davetlerinizi güzelleştirmek için kullanan bu firma, Anadolu’nun dört bir yanında yer alan lezzetleri sofranıza kadar getiriyor. Siz de gıda ve toplu organizasyon konusunda tecrübeli bir firmayla çalışmak istiyorsanız doğru yere geldiniz.

Hizmetler /Kategoriye Özel
Anadolu Sofrası Gıda, yediden yetmişe herkese hitap eden lezzetleri ile öne çıkan bir Ankara catering firması. Üstelik diyabet, vegan ve vejetaryen gibi alternatif beslenme şekilleri için uygun menüler ortaya çıkartıyor, herkesin yemek keyfine ortak olmasını sağlıyorlar. Kokteylli ve yemekli davetleriniz, açılışlarınız, mezuniyet törenleriniz, piknikleriniz ve toplantılarınız Anadolu Sofrası Gıda farkıyla unutulmaz bir hal alıyor. Lezzet şöleni, sınır tanımıyor.

Ek Hizmetler
Mutfaklarında yüksek hijyen standartlarıyla çalışıyorlar. Yemeklerini üretirken taze malzemelerden faydalanan aşçılar, mutfaklarında asılı duran kalori cetveli sayesinde size hem leziz hem de sağlıklı yemekler sunuyorlar. Kokteyl kanepelerinden tatlı ve tuzlu çeşitlerine, çorba çeşitlerinden et yemeklerine kadar geniş bir skalada hizmet veriyorlar. Bütün bunlarla birlikte firma, profesyonel ve disiplinli bir ekip ile birlikte çalışarak davetlerinizde eksiksiz ve kaliteli bir hizmet sunuyor.

Anadolu Sofrası Gıda, Ankara catering yemek firmaları arasında yüksek kalite ve hijyen standartlarını göz önünde bulundurarak çalışmalarını yürütüyor. Damağınızı şenlendirecek lezzetler, davetlerinizde sizinle buluşuyor. Siz de firmanın tecrübesinden yararlanarak davetinizi hareketlendirmek isterseniz firmanın paylaştığı iletişim adreslerini kullanarak ekiple iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz yan taraftaki iletişim formu sayesinde de profesyonel ekibe ulaşabilir, her bütçeye uygun fiyatları ve ödeme kolaylıkları konusunda bilgi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    SS Keresteciler Mensupları Sanayi Sitesi B Blok No:13 Ostim

  • Haritadaki Konumu

    Anadolu Sofrası Gıda Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.