Anadolu Sofrası Gıda

E-posta Gönder

Anadolu Sofrası Gıda

Catering Hizmetleri

Kategori

Diğer, Ankara

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir düğün menüsü istediğini anlat, ücretsiz asistanımız sana uygun 5 catering firmasından fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Akay

Börek Evi

......

Cookart Catering & Culinary Art
4 1

Çankaya

Cookart Catering & Culinary Art

......

Le Jade Wedding
15 1

Çankaya

Le Jade Wedding

......

Hakkında

Ankara’nın Macunköy Östim bölgesinde faaliyet gösteren firmamız catering hizmeti vermektedir. Damak tadına uygun lezzetlerle ve Anadolu Sofrası Gıda ismiyle biz de sofralarınızdayız. Bütün düğün, kokteyl, açılış, piknik ve toplantılardaki yemek hizmetlerini üstlenebilir, her türlü etkinliğin lezzet tedarikçisi olabiliriz. Yerinde mutfak anlayışı ile çalışan firmamız bu konuda sağlam referanslara sahiptir. İyi bir lezzet için doğru adrestesiniz. İstendiğinde alternatif menüler de hazırlayabiliriz. Örneğin diyabet ve vejeteryan menüler yapmak işimizin bir parçasıdır. Anadolu lezzetlerin kaynağıdır ve Anatolian Catering olarak mutfak kültürümüzü biz sürdürüyoruz. Bu arada kalori cetvelinin mutfağımızda asılı olduğunu da söylemiş olalım. Tuzlusundan tatlısına, kokteyl kanepelerinden özel istek işkembe çorbasına kadar bütün çeşitlerimiz şimdiden afiyet olsun.

İletişim

Ugur Pardun

  • Adres: SS Keresteciler Mensupları Sanayi Sitesi B Blok No:13 Ostim

Anadolu Sofrası Gıda Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.