Alternatif Fikirler Bursa

Tiyatral Nikah Sanatçısı

Tiyatral Nikah Sanatçısı

Ekiple Tanışın

  • Firma Ortağı

  • Firma Sahibi

Tiyatral Nikah Sanatçısı Özellikler

Kategori
Organizasyon - Şov

Tiyatral Nikah Sanatçısı Hakkında

Nikah törenleri belki de hayatımızın en heyecanlı anı. “Evet” derken kimin sesi titrememiştir ki? Ancak bu özel an bazen istediğiniz tarihlere denk gelmiyor. Resmi nikah tarihiniz düğün davetinizle aynı güne denk gelmediğinde ya da düğününüze biraz renk katmak için küçük bir gösteri yapmak istediğinizde, Tiyatral Nikah Sanatçısı hizmetimle karşınızdayım. Ben, Bora Ünsal ve Bursa’da özel nikah memurunuz olmak için sabırsızlanıyorum!

●Deneyim
Tiyatral nikah memuru nedir, aslında sıklıkla karşılaştığım bir soru. Size bu özel hizmeti profesyonel ruhla gerçekleştirilen bir gösteri olarak tanımlayabilirim. Yani, sizinle sahneye çıkıyor ve başrolü size ait romantik ve sonu bol alkışlı bir oyunu sergiliyoruz. Düğün davetlerinde tiyatral bir nikah seremonisi isteyen çiftlerimizin resmi nikahlarının kıyılmış olması gerekiyor. Prensip gereği ilk görüşmemize gelirken evlilik cüzdanınızı yanınızda getirmenizi rica ediyorum.

●Hizmetler
Bursa’da evlilik hazırlığı yapan çiftlerimize müjde! Nikah tarihiniz düğün davetinizle aynı güne denk gelmiyor diye üzülmenize gerek yok. Her anını birlikte kurgulayabileceğimiz size özel bir nikah töreni sizi bekliyor. Bu dilerseniz çok neşeli ve bol esprili bir seremoni olabilir. Veya gayet resmi bir havada, gerçek bir nikah memuru edasıyla sahne alarak nikahınızın o heyecanlı dakikalarını size bir kez daha yaşatabilirim.

Gelecekte düğün fotoğraflarınıza baktığınızda veya düğün videonuzu izlediğinizde misafirlerinizle en çok eğlendiğiniz anlardan birine imza atacağımızdan şüpheniz olmasın. Ön görüşmemizde sizi biraz tanımaya çalışıyorum ve size bazı sorular soruyorum. Bu sayede tiyatral nikah töreninizde size özel anekdotların yer aldığı bir metin hazırlayabiliriz. Bu gösterimizin aynı zamanda hem sizi anlatan hem de düğün temanızla uyumlu bir şov olacağını da söyleyebilirim.

Sonra sıra birlikte birkaç prova yapmaya geliyor. Amacımız heyecanınızı biraz olsun yatıştırmak. Düğün davetinizde misafirlerinizle birlikte eğleniyor, bu özel anı bir kez daha deneyimliyorsunuz. Başta gümüş ve altın evlilik yıldönümü olmak üzere, nikah tazelemek isteyen çiftlerimize de benzer bir hizmet veriyorum. Özel nikah memurunuz olarak görev alıyor ve uzun yıllardır evli olan çiftlerimize eğlenceli bir şekilde ilk anki heyecanlarını hatırlatıyorum.

Bir kez daha “evet” demenin heyecanını yaşamak ve tüm misafirlerinizle bu anı paylaşmak elinizde. İster yeni evlenmiş olun, ister evliliğinizin üzerinden yıllar geçmiş olsun, size özel nikah memuru hizmetimle siz değerli çiftlerimizi çok özel bir deneyime davet ediyorum. Tiyatral nikah fiyatlarımla ilgili bilgi için sayfanın yanındaki formu doldurabilir veya iletişim bilgilerimi kullanarak bana ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    29 Ekim Mah. Uğur Mumcu Bulvarı Karya 29 Yşm mrk. Karya Davet Kat:2 Nilüfer/Bursa

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.