Organizasyonum Nett

E-posta Gönder

  • Bursa.

Ekiple Tanışın

Organizasyonum Nett Genel Özellikler

Kategori
Organizasyon - Şov

Organizasyonum Nett Hakkında

Yıllardır farklı alanlarda tecrübe sahibi olan bir gurup arkadaşın ortak bir çatı altında birleşmesiyle oluşan Organizasyonum Nett firmamız, en özel günlerinize daha da anlam katmak için burada! 2015 yılından beri gerçekleştirdiğimiz organizasyonlarda bizi tercih eden müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya öncelik verdik ve bunu gerçekleştirmeyi başardık. Sıradaki şanslı çiftimiz neden siz olmayasınız?

Öncelikle bir arkadaş, bir dost yakınlığı ile tüm ihtiyaçlarınıza yaratıcı çözümler üreten ekibimizden her türlü danışmalık ve yardımı alabiliyorsunuz. Tabii bu süreçten önce sizi daha yakından tanımak için bir ön görüşme yapıyoruz. Bu görüşmeden organizasyon türünüzü öğreniyor, zevklerinize göre hangi sahne şovunu tercih edeceğinizi belirliyoruz. Hizmet içeriğimize uygun bir bütçe de hazırladıktan sonra, etkinlik tarihinizde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Peki etkinlik ve hizmetlerimiz neler?

15 veya 20 dakika sürecek semazen gösterisi,

Organizasyon boyunca ilahiler ve Türk Sanat Müziğinin parçalarını çalıp, seslendiren; minimum 3 kişiden oluşan bir müzik gurubu,

Yerli, yabancı; pop, rock ve oynamalı şarkıları sizlere sunarak, etkinliğinize neşe getiren müzik gurubu,

Halk oyunları gösterileri,

Kılış kalkan veya mehter takımı,

Karagöz-Hacivat gösterisi,

Misafirleriniz için pamuk şeker, Osmanlı şerbeti, Osmanlı macunu, popcorn ikramları,

Değerli günleriniz için düğün dansları, modern danslar, vals, tango, salsa, zeybek gibi birçok dans çeşitleri için özel ders imkânına ve daha fazlasına Organizasyonum Nett firmamız aracılığıyla sahip olabilirsiniz.

Açıldığımız tarihten bugüne dek yapmış olduğumuz her çalışmanın bizlere bir şeyler kattığı düşünüyoruz ve her çalışmanın yeni bir heyecan olacağı bilinci ile hizmet veremeye devam ediyoruz. Eğer siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu eksiksiz doldurarak bize ulaşabilir, aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Beşevler, Güneş Cd. No:72, 16110, 16110 Nilüfer/Bursa

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.