Alternatif Fikirler Bursa

Mutlu Bir Gün

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Mutlu Bir Gün Özellikler

Kategori
LCV / Planlama /Danışmanlık

Mutlu Bir Gün Hakkında

Sizin için manevi değeri çok büyük olan düğün gününüze çok az kaldıysa heyecanınızı dostlarınızla paylaşmak, onların yorumları ve fikirlerini almak, tek tek arayıp bilgilendiremeseniz bile her detaydan haberleri olmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz! Düğününüz için oluşturacağımız web sitesi sayesinde bu ihtiyacınıza çözüm buluyoruz. Mutlu Bir Gün ismiyle, seçeceğiniz tema ile birlikte yaşamınızın en mutlu gününüze dair her şeyi tek bir link üzerinden dostlarınızla paylaşmanızı sağlıyoruz.

Peki web sitenizde neler olacak?

İlk olarak bir tema seçiyorsunuz. Hem sizi hem de düğün konseptinizi yansıtacak bir şey olabilir. Daha sonra web sitesinde yer almasını istediğiniz fotoğrafları seçiyorsunuz. Sonra da ekibimizle birlikte web sitenizin tasarımına başlıyoruz. Sitede yer alan “Hikayemiz” bölümü sayesinde birlikteliğinizin nereden nereye geldiğine dair anılarınızı davetlerinizle paylaşabiliyorsunuz. Kronolojik sıra ilen yer alan hikayeniz, şık tasarımlarla web sitenize renk katıyor.

Aynı zamanda LCV hizmeti de sağlıyoruz. Web sitenize yerleştireceğimiz form sayesinde davetli listenizi oluşturabiliyorsunuz. Bu formu da istediğiniz formatta hazırlayabiliyorsunuz. Online düğün davetiyesi hizmetimizden de bahsedecek olursak, seçeceğiniz tema ile birlikte oluşturduğunuz listeye bir mail atıyoruz. Hem davetiyeniz konuklarınıza erişiyor hem de LCV hizmeti sayesinde de davetli listenizi de oluşturabiliyorsunuz. Özellikle yemekli düğün yapacak çiftler için paha biçilemez bir hizmet olduğunu söyleyebiliriz.

Hatta online olarak düğün mekanınızın konumunu web sitenizde paylaşıyor, davetlilerinize ulaşım açısından büyük bir kolaylık sağlıyorsunuz. Böylece konuklarınız davetiye taşıma gerekliliğinden kurtularak, navigasyona entegre olan harita bilgisi ile en kolay ve trafiksiz yoldan ulaşımını sağlıyor. Sonuç olarak, davetlileriniz ve sizin için her şeyi kolaylaştıracak bir web sitesi yapıyoruz. Hem size çok hoş bir hatıra kalıyor hem de konuklarınızın düğün sonrası da tek tek yorumlarını görme şansına sahip oluyorsunuz.

Bize ulaşmak için sayfa üzerindeki bilgilerden yararlanabilir ya da yandaki formu eksiksiz doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size eşlik ettiğimiz için hem internetten davetiye hazırlamak kolaylaşmış olur hem de web siteniz için birlikte alternatif fikirler yaratabiliriz.

İletişim

  • Adres::

    Bursa

  • Haritadaki Konumu

    Mutlu Bir Gün Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.