Alternatif Fikirler Bursa

Lidya Band Orkestrası

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

    Haydar&Aslı Wedding Orkestrası bir aile Orkestrasıdır. Sizinde Aile kurma... devam 

Lidya Band Orkestrası Özellikler

Kategori
Organizasyon - Şov

Lidya Band Orkestrası Hakkında

Senelerdir Bursa düğün müzik gruplarından biri olarak sahne almakta olan Lidya Band Orkestrası, sizin de davetinize renk katmaya geliyor. Bir çift olarak sahne alan bu ekip, davetlerinizi güzelleştirmek için birçok farklı sürpriz sunuyor. İnteraktif canlı performansları sayesinde düğününüze apayrı bir hava katabilir, çifte özel beste hizmetleri sayesinde unutulmaz bir hediyeye sahip olabilirsiniz. Davetlerinizin havası değişsin istiyorsanız doğru yerdesiniz!

Deneyim
Lidya Band Orkestrası, birçok farklı ilde çalışan bir Bursa düğün orkestrası olarak epeydir bu sektörde hizmet veriyor. 25 yıllık bir tecrübeye sahip olan ekibin tamamı profesyonel ve eğitimli müzisyenlerden oluşuyor. Orkestranın solisti olan çift, sahne sanatları bölümünden mezun ve hem sahne hem de dijital müzik konusunda oldukça deneyimli. Sundukları hizmetlerle davetinize güzellik katıyorlar!

Hizmetler /Kategoriye Özel
Davetinizin türüne uygun olarak canlı müzik hizmeti sunan ekip, interaktif sahne performansı sayesinde düğününüzde sahneyi size teslim ediyor. Böylece sevgilinizle birlikte kendi şarkınızı kendiniz söyleme şansı elde ediyorsunuz. Ayrıca çifte özel beste hazırlama hizmeti de sunuyorlar. Böylece davetinizde, bu güzel çiftten küçük bir hediye almış oluyorsunuz. Canlı müzikle birlikte DJ hizmeti de verebiliyorlar. Davetinizde çalacak müziklerin listesini, sizinle birlikte oluşturuyorlar.

Ek Hizmetler
Davetiniz için Türkçe ve yabancı dildeki popüler müziklerden tutun arabesk ve Türk sanat müziğine kadar geniş bir müzik listesi oluşturabiliyorlar. Konseptinize uygun kostümlerle geliyor, davetinizin teması dışına çıkmadıklarından emin oluyorlar. Böylece hayalinizdeki düzen bozulmuyor. Ayrıca davetinizdeki çocuklar için özel palyaço veya farklı animasyon ekipleriyle anlaşabiliyorlar. Bu güzel gününüzü bütün ayrıntılarıyla hatırlamanız için video ve fotoğraf çekimi yapan ekipleri davetinize getirebiliyorlar.

Senelerdir işini aşkla yapan Bursa düğün çalgıcıları arasında yer alan Lidya Band Orkestrası, sizin davetinizi de renklendirmekten onur duyar! Müziklerinizi birlikte seçmek, kendinize özel bir beste elde etmek, interaktif performanslara imza atmak istiyorsanız sayfadaki iletişim bilgisinden faydalanarak orkestra ekibine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz orkestranın fiyatları ve ödeme kolaylıkları hakkında bilgi almak için sayfanın yan tarafındaki iletişim formundan da faydalanabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Alemdar Mahallesi Saydam sok no 12

  • Haritadaki Konumu

    Lidya Band Orkestrası Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.