Alternatif Fikirler Bursa

Cut Tasarım

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Cut Tasarım Özellikler

Kategori
Evlilik teklifi organizasyonu

Cut Tasarım Hakkında

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde faaliyet gösteren Cut Tasarım 2016 yılında strafor kesim ve tasarım atölyesi olarak faaliyetlerine başladı ve sonrasında bünyesine dijital baskı hizmetlerini de dahil etti. Müşterilerine “çözüm ortağı” olmayı ilke edinen işletmemiz hem kurumsal hem de bireysel hizmetlerle misafirlerimiz için hizmetine devam etmektedir. Düğün, kına, nişan, söz ve tüm organizasyonlarınızda kullanabileceğiniz pist kaplama, hoş geldin panosu, arka pano, fotoğraf çekinme alanı, strafor dekor ürünleri, strafor har ve isimler, maket, el pankartları gibi birçok kişiye özel tasarımla misafirlerimizi memnun etmekteyiz.


Müşteri memnuniyeti ilkesini her zaman ön planda tutan işletmemiz, her şeyden önce bizi tercih edenlere kaliteyi temin ediyor. Düğününüzün veya özel günlerinizin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu özel gününüzde bizi tercih etmenizin verdiği sorumluluğun altından kalkacağımız konusunda bize güvenebilirsiniz. Kullandığımız ürünlerin kaliteli olmasının yanında ekonomik olmasına da bilhassa önem veriyoruz. Bu özel günlerinizde birçok detay için harcadığınız paraları tahmin edebiliyoruz. Biz ise bu konuda sizi üzmüyoruz ve uygun fiyatlarla özel tasarımlarınızı gerçekleştirebiliyoruz.


Ekibimizin genç ve dinamik bir kadrodan oluştuğunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Bu işi severek yapan ve eğitimini alan insanların bir araya gelmesiyle oluşan Cut Tasarım, müşterilerine güler yüzlü bir hizmet sunmak için var gücüyle çalışıyor. Özel günleriniz için aklınızdaki farklı fikirleri ve taleplerinizi bizimle paylaşmak için iletişime geçiyoruz. Önce hangi organizasyon için neler talep ediyorsunuz onu belirliyoruz. Eğer aklınızda herhangi bir fikir yoksa biz de size yardımcı oluyoruz.


Bizi tercih etmek ve sağladığımız avantajlardan faydalanmak isterseniz, ücretsiz fiyat teklifi al butonuna tıklayabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıntılı bilgilendirme de yapıyoruz ve organizasyonunuzdaki detayların kusursuz bir şekilde oluşturulması için planlamamıza başlıyoruz.

İletişim

  • Adres::

    Esentepe Mh. Dinlendi Sk. Yılmar Sit. B blok No:18 Nilüfer Bursa

  • Haritadaki Konumu

    Cut Tasarım Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.