Laylilom.com

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • İşletme Sahibi

Laylilom.com Genel Özellikler

  • Kategori

    Kişiye özel ürün

Laylilom.com Hakkında

Günümüz sıradanlığı ile klasikleşen, herkesin dilinde olan şarkılar ile kendimi özel hissedemem diyenlerden misiniz?


Öyleyse Laylilom.com her özel gününüz için isminize özel şarkılar hazırlıyor. Üstelik şarkılarınızı hazırlamak ile de kalmıyor videolarınızı da özel olarak tasarlıyor. Ekibimiz her aşamada yüksek kalite standartlarında hizmet sunabilmek adına müşteri memnuniyetini birinci planda tutarak hizmet veriyor…


Özel günleriniz için farklı türden şarkılar ve tasarımlar tercih ediyoruz. Bu konuda bir sıralama yaparak özel günlerinize göre fırsat paketlerimizden bahsetmek isteriz:


Düğün paketlerimiz dahilinde “Erik Dalı”, “Ankara Havası”, “Roman Havası” şarkılarını gelin ve damadın ismine göre tekrar düzenliyoruz. Bu konuda sizin tercih ettiğiniz şarkılar için de alternatifler üretme şansımız oluyor.


Kına paketleri ise türküler ile en çok tercih edilenler arasında yer alıyor 1 şarkı için istek yaparak 8,90 TL’den başlayan fiyatlarımızdan yararlanabileceğiniz gibi 4 şarkılık paketlerimizden de yararlanabilirsiniz.


Paketlerimiz dahilinde ise 4 şarkı ve 1 video hediyeli doğum günü seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Düğün şarkıları kupunu ile de düğün kategorimizde yer alan şarkılardan 10 adet ürün seçebilirsiniz. Hayallerinizdeki geceyi size özel kılacak, aynı zamanda da unutulmaz bir hatıra olacak şarkıları seçmeyi unutmayın!


Benim ismim için var mı? Ne kadar zamanda hazır olur diye düşünüyorsanız Türkiye’de en popüler isimlerden oluşan arşivimizde 3500 tane isim için doğum günü şarkılarımız yer alıyor. Elimizdeki data ise her geçen gün gelişiyor ve artıyor…


Birçok avantajlı paket ve olanaktan yararlanmak için bir an önce siz de iletişime geçerek isteklerinize kavuşabilirsiniz. Ayrıca Laylilom.com promosyon kodu için de takipte kalın!


Siz de en özel Laylilom.com isme özel kına şarkısı, düğün veya özel seçeneklerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçmek için sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizden yararlanabilir ya da formu doldurarak taleplerinizi bildirebilirsiniz…

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.