Nevşehir Abiye ve Nişanlık Moda Evleri

Nevşehir nişanlık moda evlerini kolayca tek sayfada incele, son moda nişanlık modellerinden beğendiğin için fiyat teklifi alarak bütçene uygun nişanlığa sahip ol!

Üzgünüz bir sonuç bulunamadı. Devam etmek için tıklayın

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Abiye ve Nişanlık Firmaları

Kilolular Nasıl Nişanlık Giymeli?

Nişanınızda göz alıcı görünmek sizin hakkınız. Tüm gözlerin üzerinizde olacağı nişan töreninizde giyeceğiniz abiye elbisenin vücut tipinize uygun ve doğru renkte seçilmiş olması oldukça önemlidir. Kilo sorununuz varsa, siyah renk sizin kurtarıcınız olacaktır. Siyah abiye modelleri arasından, vücudunuza ve zevkinize uygun olan bir elbise seçebilirsiniz. Mesela armut vücut tipine sahipseniz, kilolarınız baseninizde yoğunlaştığı için, baseninizi gizleyen, ince belinizi vurgulayan bir nişanlık tercih edebilirsiniz. Nişan elbiseleri arasından karışık renkli, büyük desenli modeller yerine, tek renk modellere yönelirseniz, daha zayıf görünebilirsiniz. Ayrıca kilolarınızı kapaması için üzerinize bol gelen, dökümlü kıyafetler yerine, beden ölçülerinizde, gizlemek istediğiniz bölgeleri kapayıp, dikkatleri vücudunuzda sevdiğiniz bölgelere çekecek modeller üzerinde yoğunlaşmalısınız. Örneğin güzel omuzlarınız ve boynunuz varsa, kayık yaka abiye çeşitleri sizin tercihiniz olabilir.

Kısa Boylular Nasıl Nişanlık Giymeli?

Eğer kısa boyunuzdan şikayet ediyorsanız, nişanlık abiye modelleri arasından boyunuzu daha uzun gösterecek elbiselere yönelmenizi öneririz. Mesela diz altında biten midi boy bir abiye yerine, diz üstünde, mini boy, kısa abiye modelleri tercih edebilirsiniz. Böylece bacak boyunuz daha uzun görünecektir. Eğer kısa bir elbise giymek istemezseniz, uzun abiye elbise modelleri de tercih edebilirsiniz. Uzun bir elbisenin altına platform topuklu bir ayakkabı giyerek hem ayaklarınız daha rahat eder hem de daha uzun görünürsünüz.

Abiye elbiseler ve fiyatları hakkında araştırma yapıyorsanız, doğru yerdesiniz. Çünkü bulunduğunuz sayfada Nevşehir’deki modaevi ve butikleri listeleyebilirsiniz. Dilediklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri alarak, bütçeniz için en uygun olana karar verebilirsiniz.