Sakarya Tarihi Düğün Mekanları

Düğününü tarih kokan, yüzyılları aşarak günümüze gelmiş bir mekanda yapmayı planlıyorsan doğru adrestesin! Sakarya tarihi düğün mekanlarının tümü Düğün.com'da! Hemen tıkla, mekanları incele, beğendiklerinden fiyat teklifi al!

Üzgünüz bir sonuç bulunamadı. Devam etmek için tıklayın

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Tarihi Düğün Mekanları

Tarihi Düğün Mekanları Nasıl Seçilir?

Düğün mekanı seçmeden önce davetli listesi çıkarmanız önemlidir. Davetli sayınıza göre daha büyük ya da daha küçük bir mekan tercih edebilirsiniz. Eğer az sayıda konuk için büyük bir köşk düğünü yaparsanız, bütçenizde gereksiz yere daha fazla bir pay ayırmanız gerekir. Bunun yerine butik bir konak düğünü sizin için daha uygun olacaktır.

Seçeceğiniz tarihi mekanın şehir merkezinden fazla uzakta olmamasına da dikkat etmek hem sizin hem konuklarınızın ulaşımı açısından önemlidir. Eğer şehir merkezinden uzak bir mekan seçtiyseniz, aracı olmayan konuklarınız için bir servis ayarlamanız gerekebilir.

Tarihi Düğün Mekanı İçin Gelinlik Önerileri

Tarihe ev sahipliği yapmış şık bir mekanda evlenecek gelin adayları, gelinlik tercihinde bulunurken, vücut tiplerini ve düğün mekanlarını göz önünde bulundurmalı. Özellikle vintage gelinlik modelleri tarihi mekanlara çok yakışıyor. Vintage gelinlik deyince de ilk akla danteller, kendinden işlemeli kumaşlar, fırfırlı etekler, püskül detaylar geliyor. Eğer siz de dönem gelinliklerinden hoşlanıyorsanız, 50’li yılların Audrey Hepburn tarzı bilekte biten, puantiyeli gelinliklerine bir şans verebilir, nostaljik bir gelin olabilirsiniz. Böyle bir gelinlik giyecekseniz ayakkabı seçiminizde pastel tonlarda yumurta topuk, bantlı dans ayakkabılarına yer verebilirsiniz. Sakarya Tarihi Mekan Düğünleri

Sakarya’da tarihi düğün mekanları arıyorsanız, bulunduğunuz sayfada kolayca firmaları listeleyebilirsiniz. Beğendiğiniz firmaların sayfalarını detaylıca inceleyebilir, dilediklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.