Tarihi Kısakahyaoğlu Konağı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Tarihi Kısakahyaoğlu Konağı
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Tarihi Kısakahyaoğlu Konağı Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Tarihi Kısakahyaoğlu Konağı Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı Tarihi yerler
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Tarihi Kısakahyaoğlu Konağı Sıkça Sorulan Sorular

Tarihi Kısakahyaoğlu Konağı düğün fiyatları ne kadar?

Tarihi Kısakahyaoğlu Konağı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Tarihi Kısakahyaoğlu Konağı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Tarihi Kısakahyaoğlu Konağı kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Tarihi Kısakahyaoğlu Konağı 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Tarihi Kısakahyaoğlu Konağı düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Tarihi Kısakahyaoğlu Konağı düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti, catering firması getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Tarihi Kısakahyaoğlu Konağı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Tarihi Kısakahyaoğlu Konağı düğün dışında bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, baby shower, doğum günü, piknik, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, parti, nişan, açılışlar, kına ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Tarihi Kısakahyaoğlu Konağı Hakkında

Tarihi bir mekanla karşı karşıyasınız. 1915 yılında kereste tüccarı Mustafa Kısakahyaoğlu tarafından yapılan konağın yapımında yük hayvanlarıyla 2 yıl boyunca malzeme taşındı. Rum Kâhya Kiryako’da inşasını gerçekleştirdi. Daha sonraki yıllarda da restoresi gerçekleştirildi. 19.yy mimarisini yansıtan konakta, moloz taş, ahşap hatıl kullanılarak ve içi dışı sıvalı bir şekilde yapıldı. Kırma çatısı de kiremitle kaplı. Zemini birinci kata bağlayan merdiven, yarıya kadar kesme taş, yarıdan sonra ahşap yapıldı. İç mekânda kullanılan malzemeler ise dayanıklılığıyla tanınan Toros sedirinden. Şu an ise, özel organizasyonlarını tarihi bir mekânda yapmak isteyen herkesi bekliyor.


Profesyonel bir ekiple Anamur Lütfi Kısakahyaoğlu Konağı’nda düğün organizasyonunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Tarihin her köşeden hissedildiği mekanımızın yemyeşil bahçesinde hayallerinizdekini gerçeğe dönüştürüyoruz. İç mekanımıza girdiğinizde tavandan duvardaki süslemelere kadar tarihi dokuyu hissediyorsunuz. Tahta kapılar, sedirli köşe, tarihi eşyalar ile kaplı olduğunu görüyorsunuz. Bahçemizde ise hem dış mimariyi görüyor hem de yeşilin huzuruna kavuşuyorsunuz.


Yemekli ya da yemeksiz alternatiflerle de karşınıza çıkıyoruz. Mutfaktan servis ekibimize kadar hijyen konusu oldukça hassas yaklaşıyoruz. Çünkü gelen her misafirimizin gönül rahatlığıyla yemeklerimizden yemesini istiyoruz. Bunun dışında organizasyonunuzun öncesinde bir araya gelmeyi de önemsiyoruz. Birlikte ihtiyaç ve taleplerinizi konuşarak bir düğün programı hazırlıyoruz. Böylece organizasyonunuz planlı bir şekilde ilerliyor. Size de misafirlerinizle ilgilenmek kalıyor. Ayrıca düğününüzde size özel tahsis ettiğimiz organizasyon sorumlumuz sayesinde tadını çıkardığınız bir davete ev sahipliği yapıyorsunuz.


Eğer bizimle iletişime geçmek istiyorsanız yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli. İletişim formunuzu görür görmez size telefon ya da mesajla geri dönüş sağlıyoruz. Böylece tarihi dokuların arasında hayallerinizdeki düğün organizasyonunuzu yaşamak için ilk adımları birlikte atmaya başlıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    23 Nisan Caddesi, 403. sokak

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Tarihi Kısakahyaoğlu Konağı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.