Mersin Tarihi Düğün Mekanları

Düğününü yapabileceğin Mersin tarihi düğün mekanları listesi Düğün.com'da! Hemen tıkla, detayları incele, oturduğun yerden fiyat teklifi iste!

Üzgünüz bir sonuç bulunamadı. Devam etmek için tıklayın

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Mersin Tarihi Mekan Düğünleri ve Konsept Fikirleri

Mersin’de tarihi bir mekanda düğün yapmak istiyorsanız, tarihin dokusunu düğün konseptinize taşımayı ihmal etmeyin. Tarihi mekan olarak konak ya da köşk düğünü tercih edebileceğiniz gibi tarihi otelleri ve tarihi restoranları da seçenekleriniz arasına ekleyebilirsiniz. Eğer konak düğünü yapmak istiyorsanız mevsim koşullarına göre konağın bahçesini ya da salonunu düğün alanı olarak tercih edebilirsiniz. Konağın bahçesinde yapılacak bir düğün için süslemeleri çiçeklerden yapabilirsiniz. Konağın etrafını günışığı ledlerle aydınlatabilir, pist alanını renkli ampullerle süsleyebilirsiniz. Konak düğünü için damatlar takım elbise, gelinler ise düz kesim Helenistik gelinlik modeli tercih edebilirler. Daha gösterişli bir düğün daveti için köşkleri tercih edebilirsiniz. Köşkün salonunda verilecek bir davet için masalarda şamdanlar, kapı girişlerinde ayaklı ferforje çiçeklikler kullanılabilir.

Damatlar smokin, gelinler ise A kesim ya da prenses model bir gelinlik giyebilirler. Deniz kenarında şık, elegan ve gösterişli bir düğün yapmak istiyorsanız yalı düğünü tercih edebilirsiniz. Yalının bahçesinde verilecek bir düğün için şık şamdanlar, dekoratif mumlar ve led ışıklar kullanılabilir.

Yalıda düğün fiyatları, davetli sayınıza, yalının önemine, tarihi dokusuna ve organizasyon hizmetine göre farklılık gösterecektir. Bütçe durumunuza göre yalıda yemekli bir düğün verebileceğiniz gibi kokteyl düğün hizmeti de alabilirsiniz. Mersin’de tarihi mekan ararken kriterlerinizi göz önünde bulundurarak arama yapmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca beğendiğiniz mekanlardan ücretsiz fiyat teklifleri de alabileceğinizi unutmayın!

Tüm İlçeler Tarihi Düğün Mekanları
Tüm Şehirler Tarihi Düğün Mekanları

Mersin Tarihi Mekanlar - Sıkça Sorulan Sorular