İnci Garden
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Söz veya nişanın için nasıl bir yer aradığını anlat, ücret düğün asistanımız, kriterlerine uygun 5 mekandan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

İnci Garden Hakkında

İnci Garden olarak Manisa nişan mekanları arasında Merkez ilçesinde hizmet veriyoruz. Açık havada, doğayla baş başa olacağınız bir nişan veya söz töreni için sizi kır bahçemize davet ediyoruz. Büyük bir alan üzerinde kapılarını açan bahçemiz geniş kapasitesi sayesinde çiftlerin ilgisini çekiyor. Doğa manzarası izleyebileceğiniz ve temiz hava alabileceğiniz tesisimizde nişanınızı organize etmek için bize ulaşabilirsiniz.

Davet Alanları

İnci Garden Manisa bünyesinde 2 adet davet alanı yer alıyor. Nişan töreninize çok sayıda misafir katılacaksa bahçemizin kokteyl düzen için geçerli olan 1.000 kişilik kapasitesini beğeneceğinize eminiz. Nişan töreni yemekli düzende olacaksa bahçemizde 500 ila 750 davetli ağırlayabilirsiniz. Kapalı alanımızdaysa en fazla 100 kişilik butik davetlere ev sahipliği yapabiliyoruz.

Dekorasyon

Nişan veya söz gününüzü romantik, bohem bir atmosferde geçirmek için Manisa İnci Garden Düğün Salonu’nu tercih edebilirsiniz. Açık davet alanımız yeşilliklerle kaplı ortamıyla öne çıkmayı başarıyor. Buna ek olarak bahçemiz dans pisti ve yol gibi noktalar haricinde tamamen çim zeminle kaplı. Açık alanımıza giriş yaparken antik zamanların mimarisini yansıtan klasik sütunların arasından geçecek, kendinizi zarif bir ortamda bulacaksınız.

Çiftin şık bir giriş yapması için dekoratif, orta boy sütunlarla süslü özel bir yol hazırlıyor, sütunların üstünü çiçeklerle zenginleştiriyoruz. Bahçemizde orkestraların kullanabileceği bir sahne ve sahnenin hemen önünde yuvarlak dans pisti yer alıyor. Nişan masasınıysa gazebomuza yerleştirebiliriz. Davetlilerinizi ağırlamak için yuvarlak banket masaları ve giydirilmiş sandalyeler kullanıyoruz. Sandalyelerimizi seçtiğiniz nişan konseptine uygun renklerdeki tül ve kumaşlarla süslüyoruz.

Hizmetler

Nişan gününüzü planlamanıza yardımcı olması için sizi organizasyon sorumlumuzla tanıştırıyoruz. Nişan veya söz töreninde dilerseniz yiyecek ve içecek ikramı da yapabiliyoruz. İkram edilecek menülerin içeriğine çiftlerle beraber karar veriyor, organizasyon sırasına menüleri servis ediyoruz. Eğlenceli bir davet için ses sistemlerini hazırlıyor ve sahnemizi kuruyoruz. Mekanımızda misafirlerinizin kullanabileceği geniş bir otopark da yer alıyor.

Söz veya nişan töreni için geleneksel kapalı salon veya ev konseptinin dışına çıkmak isterseniz sizi kır bahçemizde ağırlayabiliriz. Kır bahçemiz kolay ulaşılabilir bir konumda bulunduğundan siz ve misafirlerinizin tesisimize rahatça gelebileceksiniz. Nişan ve söz organizasyonunu bizimle beraber planlamak isterseniz aşağıdaki telefon numarasını tuşlayabilirsiniz. Fiyat teklifi formunu doldurarak da fiyatlarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    İzmir - Bursa Sürat yolu. No:69 Yeni Garaj Yönü Demoto Wolksvagen Arkası. Manisa

  • Haritadaki Konumu

    İnci Garden Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.