Bakırköy Söz ve Nişan Mekanları

Bakırköy'de tarzına ve bütçene uygun nişan mekanı arıyorsan, şimdiden firma sayfalarını incelemeye başla!

Görkem Kilis Sofrası
9
1

Görkem Kilis Sofrası 2001 yılında hizmet vermeye başladı. 1980'den bu yana babadan oğula, nesilden nesile geçen tecrübemizle Kilis'in eşsiz lezzetlerini sofranıza getiriyoruz. Bakırköy nişan...

Kapasite
50-150 Kişi
Min. Yemekli
300-400 TL
Le Chateauer
18
Le Chateauer

Bakırköy

48 yıllık hizmet tecrübesine sahip Le Chanteauer Sahne, Yeşilköy yat limanında yeni tarzıyla genç çiftlerin unutulmaz söz ve nişan davetlerine ev sahipliği yapıyor. En üst katta denizin maviliğine...

Kapasite
70-300 Kişi
Min. Yemekli
200-300 TL
Bakırköy Nişan Davet (Grand Onur Hotel)
Üyelere
Özel Fiyat
119
3

İstanbul Avrupa Yakası’nda nişan yapılacak mekanlar hakkında araştırma yapıyorsanız size bir önerimiz var: Bakırköy Nişan Davet (Grand Onur Hotel). Samimi nişan ve söz törenleri için ideal olan...

Üyelere Özel

Hafta İçi, Kokteyl, Paket

29.000 TL Fiyat Al

Cevriye
Üyelere
Özel Fiyat
36
9
Cevriye

2 yorum

Bakırköy

Cevriye, Bakırköy’deki merkezi lokasyonu ve şık dekorasyonlu salonuyla evliliğe ilk adımını atan çiftlerin 2013 yılından beri yanlarında oluyor. Organizasyon geçmişi olan işletmemizde tecrübeli...

Üyelere Özel

Hafta Sonu, Kokteyl, Paket

25.000 TL Fiyat Al

Titanic Port Bakırköy Hotel
Üyelere
Özel Fiyat
51
1

Titanic Hotels grubunun üyesi olan Titanic Port Bakırköy Hotel 2003 yılından beri en özel günlerinizde yanınızda oluyor. Geniş davet alanı, şehrin merkezindeki kolay ulaşımlı lokasyonu ve söz ve...

Üyelere Özel

Hafta İçi, Yemekli, Kişi Başı

849 TL Fiyat Al

Bakırköy Sayanora Düğün Davet Salonları
157
12

Özel gün davet organizasyonları sektöründe çok uzun yıllardır faaliyet gösteriyor ve her geçen yıl faaliyet alanımızı genişleterek ailemizi büyütüyoruz. Sayanora Düğün Davet Salonları olarak...

Kapasite
100-350 Kişi
Min. Yemekli
50-100 TL
Manzara Restaurant
93
Manzara Restaurant

4 yorum

Bakırköy

 • 3. yıl
 • Bakırköy’de kıyı şeridinde yer alan Manzara Restaurant nişan ve söz davetleriniz için büyülü bir atmosfer sunuyor. Evliliğe giden yolda ilk adımlarınız olan söz ve nişan törenlerinizi, mavinin en...

  Kapasite
  30-300 Kişi
  Min. Yemekli
  300-400 TL
  Maranta Gusto
  10
  1
  Maranta Gusto

  Bakırköy

  2019 yılında kurulan mekanımız Maranta Gusto sayesinde nişan ve söz kutlamalarına uçsuz bucaksız denizin güzel manzarasını ve kokusunu buyur edeceksiniz. Manzarası ile kendinden söz ettiren...

  Kapasite
  50-200 Kişi
  Min. Yemekli
  400 TL'den fazla
  2 taksit
  Florya Novi Event
  30

  Deneyimli ekibimizle birlikte 1990’dan bu yana hizmet verdiğimiz deniz manzaralı mekanımız Novi Event’te sizin de söz ve nişan kutlamalarınızı gerçekleştirmekten mutluluk duyacağız. Davetinizde...

  Kapasite
  50-200 Kişi
  Min. Yemekli
  200-300 TL
  Lotus Davet
  34
  1
  Lotus Davet

  9 yorum

  Bakırköy

  Sevdiklerinizin katılımıyla birlikteliğinize yeni bir boyut kazandırdığınız söz ve nişan törenleri için beyazın sadeliği ve çiçeklerin zarafetiyle dekore edilmiş mekanımızı hizmetinize sunuyoruz....

  Kapasite
  100-250 Kişi
  Min. Yemekli
  50-100 TL

  Diğer Firmalar

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  Bakırköy Nişan Mekanları

  İstanbul Avrupa Yakası’nın merkezi ve keyifli ilçelerinden biri Bakırköy! Burada nişan organizasyonu yapmak isteyen çiftler, tarzlarına uygun bir mekan bulmakta zorluk yaşamıyor. Aynı zamanda denize nazır mekanları nedeniyle de oldukça ilgi görüyor. Bakırköy’e İstanbul’un birçok noktasından kolaylıkla ulaşım sağlanabildiğini de not düşelim.

  Bakırköy nişan mekanları ortalama 100-200 kişilik davetli kapasitesine sahip oluyor. Tabii bu rakam artıp azalabiliyor. Çok daha kalabalık bir nişan yapacaksanız, size uygun bir salon da bulabilirsiniz.

  Evde nişan yapmaktansa, Bakırköy nişan mekanlarından biriyle anlaşmak çiftlere büyük avantajlar sunuyor. Öncelikle günler öncesinden yemek, temizlik ve süsleme hazırlığına başlamanız gerekmiyor. Mekan yetkilileri bunun hepsini sizin için hallediyor. Ayrıca söz ve nişan gibi organizasyonlarda yaşanan eve davetli sığdırma sorunsalı da ortadan kaldırılmış oluyor.

  Bakırköy nişan mekanlarında yemekli ve yemeksiz organizasyonlar düzenleyebiliyorsunuz. Yemekli organizasyonlarda davetlilerinize başlangıç, ordövr tabağı, ana yemek ve tatlıdan oluşan bir menü sunuluyor. Yemeksiz organizasyonlarda ise cips, kuruyemiş ve kuru pasta gibi ikramlıklar sunuluyor.

  Bakırköy nişan salonları, yemek servisinin yanı sıra DJ, organizasyon, süsleme, fotoğraf / video, nişan pastası gibi hizmetler de veriyor. Mekanlarla görüşürken bir nişan paketlerinin olup olmadığını sorabilirsiniz.

  Bakırköy’de Nişan Mekanı Nasıl Seçilir?

  Bakırköy’de nişan yapacak çiftlerin öncelikle mevsime göre hareket etmesini öneriyoruz. Yaz mevsiminde nişan yapacaksanız, açık alanı olan mekanlarla iletişime geçebilirsiniz. Bahar döneminde de açık alanlar idealdir. Ancak beklenmedik anda yağabilecek yağmura karşı önlem almaları gerekiyor. Açılır kapanır tavan veya yedekte bekletilen bir kapalı salon işinizi görecektir. Kış dönemleri için birbirinden güzel kapalı salonlar bulunuyor. Bu salonlardaki devasa pencereler sayesinde manzaraya da yakından tanık olabiliyorsunuz.

  Bir nişan mekanıyla anlaşmadan önce bütçenizi belirlemeniz de çok önemli. Bakırköy nişan yerlerini listelerken bütçenize göre filtreleme yapabilir ve bu doğrultuda hareket edebilirsiniz. Fiyatlara bakarak yemekli mi yoksa yemeksiz bir organizasyon mu yapacağınızı da kararlaştırırsınız.

  Bakırköy’de nişan organizasyonunuzda nasıl hizmetler istediğinize karar vermelisiniz. Mesela canlı müzik olmasını istiyor musunuz? Böyle taleplerinizi not edebilir ve nişan mekanlarının bu hizmetleri karşılayıp karşılamadıklarını öğrenebilirsiniz.

  Seçeceğiniz nişan mekanının, organizasyona gelecek olan davetlilerinize yakın bir noktada yer alması da önemli. Özellikle aile büyüklerini yormamak adına dikkat etmeniz gereken bir konu.

  Bakırköy Nişan Mekanlarının Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

  Bakırköy nişan mekanları, çiftlere kişi başı fiyat sunuyor. Seçeceğiniz menünün kokteyl mi yoksa yemekli mi olacağına göre fiyatlar değişiyor. Kokteyl menüler, yemeklilere göre çok daha uygun fiyatlı oluyor. Yemekli menülerde de ana yemek tercihiniz fiyatı etkiliyor. Beyaz et tercih ederseniz, kırmızı ete göre daha az bir ödeme yapıyorsunuz.

  Nişan yapacağınız tarihe göre de fiyatlarda değişiklikler görülüyor. Kış döneminde yapılan organizasyonlar yaz dönemindekilere göre indirimli fiyatlarla sunuluyor. Aynı durum hafta sonu ve hafta içi organizasyonları için de geçerli. Hafta içi organizasyonları bütçeyi pek sarsmıyor.

  Bakırköy nişan mekanlarından istediğiniz hizmetlere göre ekstra ücretlendirme yapılabiliyor. Mesela birçok mekan DJ hizmetini standart fiyat dahilinde veriyor. Ancak iyi bir orkestranın nişanınızı hareketlendirmesini istiyorsanız bunun için ayrıca bir ödeme yapmanız gerekiyor.

  Süslemelerde kullanılan aksesuarların da aldığınız fiyatta payı büyük. Özellikle son dönemlerde sıklıkla kullanılan canlı çiçeklerin cinsleri, yerli / ithal oluşları bile çok farklı bir fiyat ortaya çıkarabiliyor. O nedenle süsleme konusunda bütçenizi göz önünde bulundurarak hareket etmenizi tavsiye ediyoruz.

  Bakırköy Nişan Mekanı Fiyatları

  Bakırköy'deki nişan mekanlarının fiyatları kişi başı 30 TL'den başlıyor. Kokteyl menü seçeneklerinden birini tercih ederseniz 10-30 TL aralığında fiyat veren mekanlar bulabiliyorsunuz. Yemekli menülerde fiyatları etkileyen en büyük etken ana yemek oluyor. Ana yemek olarak kırmızı et seçerseniz fiyatlar kişi başı 200 TL'ye kadar çıkabiliyor.

  Nişan mekanında alkollü içecek servis edilmesini isterseniz, menü fiyatlarına kişi başı ortalama 50 TL gibi bir rakam ekleneceğini bilmenizde fayda var. Tabii limitli ve limitsiz alkol seçenekleri arasında da fiyat farkı bulunuyor.

  Bakırköy’deki nişan mekanlarının sayfalarından ücretsiz fiyat teklifi alarak net bir fikre sahip olabilirsiniz.

  Bakırköy Söz, Nişan Mekanları - Sıkça Sorulan Sorular

  Tüm İlçeler Söz ve Nişan Mekanları

  Tüm Şehirler Söz ve Nişan Mekanları