Massmavi Restaurant

E-posta Gönder

  • Bakırköy, İstanbul.

Kapasite Bilgileri

Massmavi Restaurant - Söz, Nişan Mekanları
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Massmavi Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
50 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
50 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisimiz Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisimiz Yoktur

Massmavi Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Deniz kenarında Şehir merkezinde
Manzara
Deniz manzaralı Şehir manzaralı
Dilek feneri
Hayır
Hint kınası
Hayır
Müzik/DJ
Evet
Nişan süslemesi
Hayır
Nişan tepsisi
Hayır
Zenne / Oryantal / Dans Ekibi
Hayır
Alkol servisi yok
Hayır
Boş mekan kiralama
Evet
Nişan Çikolatası Hizmeti veriliyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme İmkanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme İmkanı
Evet
Işık Hizmeti
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menüde Değişiklik İmkanı
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Yemek Servisi
Evet

Massmavi Restaurant Sık Sorulan Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00


Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00


Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor, Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Massmavi Restaurant Hakkında

Mutlu birlikteliğinizi bir adım ileriye taşımak ve nişanlanmak için bir mekân arayışındaysanız Masmavi Restaurant Florya’da bu tip organizasyonlara sıcak ve samimi bir ortamda ev sahipliği yapıyor.

Faaliyet gösterdiğimiz ilk günden beri kalitemizi, profesyonelliğimizi tecrübemizi organizasyonlarınızda gösteriyor, sizleri buradan mutlu bir şekilde uğurlamayı amaçlıyoruz. Davetiniz için kullandığımız aksesuar ve ekipmanları sürekli yeniliyor, kendimizi ev sahipliği konusunda devamlı geliştiriyoruz.

Restoranımızda organizasyonlarınızı dilediğiniz gibi gerçekleştirebilmeniz için bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarıyla anlaşabiliyorsunuz. Dilediğiniz süslemeyi kapalı alanımıza uygulayabiliyor, nişan için gerekli olan nişan tepsisi, nişan çikolatası ve gibi aksesuarları temin edebiliyorsunuz. Her şeyin planladığınız gibi olması için biz de üstümüze düşen ne varsa yapıyoruz.

Dilerseniz, bu ânlarınızı ölümsüzleştirmek için bir fotoğrafçıyla da anlaşabiliyor ve yıllar sonra hatırlayacağınız fotoğraf ve videolar çektirebiliyorsunuz.

Gecenizi tamamlarken bir ân olsun yanınızdan ayrılmayan ekibimiz tüm isteklerinizi en hızlı ve en doğru şekilde yerine getirmek için sadece bir bakış uzağınızda oluyorlar. Sizi güler yüzlü bir şekilde kapıdan karşılıyor ve gecenin sonuna kadar aynı ilgiyle hizmet vermeye devam ediyorlar.

Restoranımızdaki lezzet ve menülerimize oldukça güveniyoruz. Bu işi uzun zamandır yapıyor, konuklarımızın memnuniyetini uzun zamandır sağlıyoruz. Sizlere de kaliteli bir hizmeti yemek konusunda da sunduğumuzdan emin olabilirsiniz. Geniş kapsamlı mutfağımızda çalışan uzman aşçı kadromuzun aldığı eğitim ve sertifikalar sayesinde, Türk mutfağının lezzetlerini farklı görsellik ve benzersiz bir sunum ile masanıza getiriyoruz. Günlük olarak hazırlanan mezelerimiz ve mevsiminde tutulan balıklar ile keyifli bir yemek organizasyonu da düzenleyebiliyorsunuz. Damak zevkiniz için alternatif menüler hazırlayabiliyor, fiks menülerimizle de cebinize uygun bir organizasyon sağlayabiliyoruz. Masmavi Restaurant menüleriyle söz ve nişanınızı bambaşka bir seviyeye taşıyacak, tüm konuklarınızın yüzünü güldüreceğiz.

Tüm bu bilgiler doğrultusunda bizi tercih etmek isterseniz yapmanız gereken şey çok basit; sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    No:27 34290 Cad. Menekşe Basınköy Florya Bakırköy İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.