Söz, Nişan Mekanları Ankara

Umay Kına Nişan Etkinlik

Umay Kına Nişan Etkinlik
 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Yemekli
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Söz veya nişanın için nasıl bir yer aradığını anlat, ücret düğün asistanımız, kriterlerine uygun 5 mekandan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Umay Kına Nişan Etkinlik Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Umay Kına Nişan Etkinlik Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Umay Kına Nişan Etkinlik Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Dilek feneri
Hayır
Hint kınası
Evet
Müzik/DJ
Evet
Nişan süslemesi
Evet
Nişan tepsisi
Evet
Zenne / Oryantal / Dans Ekibi
Evet
Alkol servisi
Yok
Boş mekan kiralanabilir mi?
Evet
Nişan Çikolatası Hizmeti veriliyor mu?
Hayır
Dışarıdan Fotoğrafçı Getirilebiliyor mu?
Evet
Dışarıdan Organizasyon Firması Getirilebiliyor mu?
Evet
Işıklandırma mevcut mu?
Evet
Organizasyon Danışmanı var mı?
Evet
Menüde değişiklik yapılabiliyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Hayır

Umay Kına Nişan Etkinlik Sıkça Sorulan Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Umay Kına Nişan Etkinlik Hakkında

8 yıl organizasyon firması olarak hizmet verdik. 2020 yılındaysa Ankara söz nişan mekanları arasına ismimizi yazdırdık. Bu sektörde başarılı olacağımızdan şüphemiz yoktu çünkü 8 yılda edindiğimiz deneyimler sayesinde artık iyi bir nişan organizasyonun püf noktalarına hakimiz. Şehir merkezinde bulunan konumumuz sayesinde ulaşım konusunda zahmete girmenize gerek kalmadan hızlıca salonumuza ulaşabiliyorsunuz.

Davet Alanları

Ankara Çankaya nişan mekanları arasında yer alan Umay Kına Nişan Etkinlik söz ve nişanların yapılabileceği bir kapalı alana sahip. 300 kişilik kapasitesi bulunan bu salonda görüş açınızı ya da hareketlerinizi kısıtlayacak şekilde sahne içerisinde kolon bulunmuyor. Bu da konuklarımız için özgürce dans etmek anlamını taşıyor. Aynı zamanda yüksek tavanlı oluşu ferah bir ambiyansa ortam hazırlıyor.

Dekorasyon

Gold ve beyaz detaylarla bezenmiş bir salon dizaynımız var. Gold tiffany sandalyelerimiz ve desenli beyaz örtülerle giydirilmiş yuvarlak masalarımızı alanımıza etkili kullanabileceğimiz bir düzen dahilinde yerleştiriyoruz. Masalarımıza altın varaklı suplalar, kadeh mumluklarla hareket katıyoruz. Sahnemize nişan tagleri yerleştiriyor gelin ve damadımızın alanı için güzel aksesuarlarla özenli bir dekorasyon hazırlıyoruz. Salonumuzun zeminine serilen kırmızı halımızsa gold aksesuarlarımızla hoş bir bütünlük sağlıyor.

Hizmetler

Organizasyon sorumlularımıza düşünce ve isteklerinizi belirttikten sonra onlar da gerekli aksesuarları temin etmek, oturma düzenini ayarlamak için işe koyuluyor. Dilerseniz organizasyon firmalarıyla ortak bir çalışma da gerçekleştirebiliriz. Yemekli yemeksiz menü seçeneklerimiz mevcut. Ayrıca menülerde değişiklik imkanı tanıyoruz. Organizasyonda olduğu gibi catering firmalarıyla yapılacak anlaşmalara olumlu yaklaşıyoruz çünkü istekleriniz bizim için önemli.

Müzik ve DJ hizmetinin yanında zenne, oryantal, dans ekibimiz de bulunuyor. Sınırsız eğlence için hazırlık olmanızı öneririz. Bu bol eğlenceli dakikaları ölümsüzleştirmeden olmaz derseniz fotoğrafçı getirmenize müsaade ediyoruz. Son hazırlıklarınızı tamamlamanız için gelin odamız mevcut. Otopark ve vale hizmetimizin bulunması eminiz ki davetlilerimizin içini ferahlatacak. Nişan tepsisi de tarafımızdan tahsis ediliyor.

Ankara nişan mekanları ve fiyatları hakkında bir değerlendirme yapma aşamasındaysanız bakacağınız ilk adres Umay etkinlik olmalı. Şık bir dekor, ilgili ve tecrübeli çalışanlar, seyretmeye doyamayacağınız şehir manzarası gibi bir davet salonundan beklediğiniz her imkana sahibiz. Full paket içeriklerimiz, fiyatlarımız ve sunduğumuz hizmetlere dair bilgi almak için iletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Yıldızevler Mah. Hollanda Caddesi 7/2 Umay Kına- Nişan Etkinlik Salonu Çankaya/ Ankara

 • Haritadaki Konumu

  Umay Kına Nişan Etkinlik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.