Söz, Nişan Mekanları Ankara

PelinS WineHouse

PelinS WineHouse

PelinS WineHouse Hakkında

Ahşap, taş ve doğayı bir araya getiren, şehrin merkezinde şehirden ve zamandan uzak bir atmosfere sahip olan PelinS WineHouse, evliliğe ilk adımınızı attığınız etkinliklerinize ev sahipliği yapıyor. Yeşillikler içindeki bahçesiyle samimi bir atmosferi olan işletmemiz, Ankara’da söz ve nişan mekanları arasında fark yaratıyor. Açık ve kapalı olmak üzere 2 tane davet alanımız bulunuyor. Yemekli etkinliklerinizde şaraba eşlik edecek leziz ikramlarımızla hizmet veriyoruz.

Davet Alanları

PelinS WineHouse, 600 metrekare bahçe ve 300 metrekare kapalı alana sahip bir mekan. Davet alanlarımızda 150 kişiye kadar hizmet verebiliyoruz.Otantik ve dinlendirici ambiyansı olan davet alanlarımız aileniz ve yakın arkadaşlarınızı davet edeceğiniz butik kutlamalar için uygun bir tercih oluyor. Ağaçlar içindeki yemyeşil doğal çim zeminli bahçemizde bir de havuz bulunuyor. Kapalı davet alanımızda ise bir şöminemiz mevcut.

Dekorasyon

Taş evde hizmet veren mekanımızın otantik bir havası var. Dekorasyonumuzda bu ambiyansı koruyarak şıklık kazandırmayı amaçladık. Havuz başı davetleriniz için kullandığımız bahçemizde ahşap uzun şölen masaları kullanıyoruz. Bu masalarımıza yine ahşap sandalyeler eşlik ediyor. Çiçekler dekorasyonumuzda vazgeçilmez bir ürün oluyor ve masa dekorasyonumuzu da çiçek süslemeleriyle tamamlıyoruz. Kır düğünü ışıklandırmamızla da ortama sıcaklık kazandırdırıyoruz.

Hizmetler

Ankara Çankaya nişan mekanları arasında alışılmışın dışında konsepti ve hizmetleriyle ayrıcalıklı bir yere sahip olan işletmemizde, özel gününüzü kusursuz kılacak hizmetlerimiz:

●Müzik hizmeti
●Ses ve ışık hizmetleri
●Nişan süslemesi
●Fotoğrafçı getirme hizmeti
●Organizasyon sorumlusu
●Organizasyon firması getirme hizmeti
●Yemek servisi

Yiyecek / İçecek

Alanında deneyimli mutfak çalışanlarımız tarafından hazırlanan ikramlarımızla gecenize lezzetli bir dokunuşta bulunuyoruz. Şaraba eşlik edecek özenle seçilmiş ikramlarımızdan oluşan bir menümüz bulunuyor. Siz de menünüzü, standart bir organizasyonda karşılaşamayacağınız ana yemek ve ara sıcak seçeneklerinden oluşturabilirsiniz. 30 kişi altındaki davetlerde ise alakart, menüden seçimle ilerlenebiliyor. Alakart organizasyonlarımızda şarabınızı şarap kavımızdan seçebilirsiniz.

PelinS WineHouse Ankara’daki ayrıcalıklı mekanında sizi ve sevdiklerinizi unutulması güç kutlamalara davet ediyor! Taş şömine, güzel müzik ve doğa eşliğinde içinizi huzurla dolduracak masalsı atmosferli mekanımızda, özel günlerinizi eşsiz kılıyoruz. Eğer siz de birbirinden lezzetli ikramlarımız ve şaraplarımızla zarif bir kutlama yapmak isterseniz iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ya da formu doldurarak bizden ücretsiz teklif alabilirsiniz.
PelinS WineHouse fiyatları kişi başı 400- 1100 TL aralığından başlamaktadır. 2023 yılı organizasyonlarınız için 2022 yılından sözleşme imzalayarak avantajlı fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

PelinS WineHouse Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Dilek feneri
Hayır
Hint kınası
Hayır
Müzik/DJ
Evet
Nişan süslemesi
Evet
Nişan tepsisi
Hayır
Zenne / Oryantal / Dans Ekibi
Hayır
Alkol servisi
Var
Boş mekan kiralanabilir mi?
Hayır
Nişan Çikolatası Hizmeti veriliyor mu?
Hayır
Dışarıdan Fotoğrafçı Getirilebiliyor mu?
Evet
Dışarıdan Organizasyon Firması Getirilebiliyor mu?
Evet
Işıklandırma mevcut mu?
Evet
Organizasyon Danışmanı var mı?
Evet
Menüde değişiklik yapılabiliyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet

PelinS WineHouse Sıkça Sorulan Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.