Söz, Nişan Mekanları Ankara

Özbağlum Sofrası

Özbağlum Sofrası
 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Yemekli
  750 - 1.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Söz veya nişanın için nasıl bir yer aradığını anlat, ücret düğün asistanımız, kriterlerine uygun 5 mekandan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Özbağlum Sofrası Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Özbağlum Sofrası Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Özbağlum Sofrası Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Dilek feneri
Evet
Hint kınası
Evet
Müzik/DJ
Evet
Nişan süslemesi
Evet
Nişan tepsisi
Evet
Zenne / Oryantal / Dans Ekibi
Evet
Alkol servisi
Yok
Boş mekan kiralanabilir mi?
Evet
Nişan Çikolatası Hizmeti veriliyor mu?
Evet
Dışarıdan Fotoğrafçı Getirilebiliyor mu?
Evet
Dışarıdan Organizasyon Firması Getirilebiliyor mu?
Evet
Işıklandırma mevcut mu?
Evet
Organizasyon Danışmanı var mı?
Evet
Menüde değişiklik yapılabiliyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet

Özbağlum Sofrası Sıkça Sorulan Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Özbağlum Sofrası Hakkında

Şehir merkezinde bulunan Ankara Özbağlum Sofrası 2014 yılında davetlileriyle buluşmak üzere faaliyete geçti. Geniş davet alanlarımız, hazırladığımız leziz yöresel yemekler, çocuklara özel oyun alanlarımızla her yaş grubundan misafirimize keyifli bir organizasyon deneyimi yaşatmayı amaçlıyoruz. En kaliteli hizmeti sunan nişan mekanı olma misyonumuz yanında bu hizmetleri sizin için keyfe dönüştürmek temel hedefimiz.

Davet Alanları

Ankara Keçiören nişan mekanları arasında davet alanlarımızın büyüklüğüyle öne çıkıyoruz. Çiftlerimize açık ve kapalı alan olmak üzere 2 alternatif sunuyoruz. 200 metrekarelik kapalı alanımız ve 1500 metrekarelik bahçemiz davetlilerimize rahat hareket etme imkanı tanıyor. 500 kişilik kapasitemize yemekli davetlerimiz de dahildir. Benzersiz bir kır manzarası, alanımızın yeşilliğinin misafirlerimize sunduğu ferahlatıcı etki yaşanmaya değer.

Dekorasyon

Davet alanımızı kültürümüzü yansıtan geleneksel tarza uygun mobilyalarla dizayn ettik. Ahşap masa ve sandalyelerimiz bahçemizin yeşil görüntüsüyle bütünlük sağlıyor. Dikdörtgen uzun ahşap masalarımızla koltuk tipli ahşap sandalyelerimiz rahat bir oturma düzeninin temelini oluşturuyor. Koltuklarımızdaki minderler hepimize tanıdık gelecek nostaljik işlemeli örtülerle kaplanmıştır. Ortamımızın doğal görünümüne katkısı olan ağaçlarımızın arasına yerleştirilmiş renkli lambalarımız mevcut.

Hizmetler

Türk mutfağının enfes lezzetleri mekanımızda usta aşçılar tarafından hazırlanıyor. Davetlerinizde kendi kültürümüze ait veya modern mutfak esintileri taşıyan yemek menülerine yer veriyoruz. Sizin tercihiniz doğrultusunda menülerimiz şekilleniyor. Yemek servisi ekip arkadaşlarımız tarafından yapılıyor. Tatlı bir şekilde devam edelim diye nişan çikolatanızı da özenle hazırlıyoruz. Bugünün simgesi olarak görülen nişan tepsisini temin etmemek olmaz.

Danssız, müziksiz söz veya nişan hayal edemeyiz tabii ki. Bunun için en iyi parçaları ve DJ hizmetini; zenne, oryantal, dans ekiplerimizi davetinize dinamiklik katması için sahneye alıyoruz. Organizasyon sorumlularımızla her konuda görüşlerinizi paylaşabilir, tavsiyelerine başvurabilirsiniz. Belirlediğiniz bir organizasyon firması varsa mekanımızda bu firma tarafından yapılacak düzenlemelere izin veriyoruz. Fotoğrafçınızı getirmenize müsaade ediyoruz.

Ankara kır nişan mekanları içinde sıcak, samimi bir ortam arayanlar için doğru adres olduğumuzu çekinmeden söyleyebiliriz. Kültürümüzden yansımalar göreceğiniz ve salaş düzenlemeleriyle rahat hissettirecek mekanımızda güzel bir nişan organizasyonu için konuklarımızı bekliyoruz. Kaliteli ve uygun fiyatlı bir davetse isteğiniz hemen iletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşın, detaylar ve hazırlıklar hakkında harekete geçelim.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Hisar mah baglar cad no 5 06291 Keçiören/Ankara, Turkey

 • Adres tarifi:

  Bağlum otobüs dolmuş son durakları yanı

 • Haritadaki Konumu

  Özbağlum Sofrası Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.