Konu Başka Risto Nozze

0312 963 33 72

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Konu Başka Risto Nozze - Söz, Nişan Mekanları
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Konu Başka Risto Nozze Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
300-400 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
300-400 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
200-300 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
200-300 TL

Konu Başka Risto Nozze Genel Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Balkon Çim alan Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Kır manzaralı Bahçe manzaralı

Konu Başka Risto Nozze Özellikler

Dilek feneri
Evet
Hint kınası
Hayır
Müzik/DJ
Evet
Nişan süslemesi
Evet
Nişan tepsisi
Evet
Zenne / Oryantal / Dans Ekibi
Evet
Alkol servisi yok
Evet
Boş mekan kiralanabilir mi?
Hayır
Nişan Çikolatası Hizmeti
Evet
Fotoğrafçı Getirme İmkanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme İmkanı
Evet
Işık Hizmeti
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menüde Değişiklik İmkanı
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Yemek Servisi
Evet

Konu Başka Risto Nozze Sıkça Sorulan Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30


Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00


Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel, Vejetaryen


Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Konu Başka Risto Nozze Hakkında

Birlikteliğini yüzükle taçlandıracak genç aşıkları, doğanın güzelliğini seyreden davet alanlarımıza bekliyoruz! Benzersiz kır manzarası eşliğinde gerçekleşecek söz ve nişan kutlamalarınızı, uzman etkinlik sorumlumuzla birlikte, tüm ayrıntılarıyla planlıyoruz. Konuyu “başka” yere taşıyoruz ve yenilikçi hizmet anlayışımızla, benzersiz davetlere imza atıyoruz. Ankara söz nişan mekanları arayışınıza, itinayla dekore ettiğimiz davet alanlarımız, hizmet kalitemiz ve zengin menü seçeneklerimizle cevap oluyoruz.

Davet Alanları

Konu Başka Risto Nozze’de, ister yıldızların altında romantik bir davet, isterseniz de şık salonlarımızda butik kutlamalar düzenleyebiliyoruz. Söz ve nişan gecelerinizde, 100 ila 350 kadar misafire kokteyl ve yemekli davet hizmeti verebiliyoruz. Yemyeşil bahçemizde, ağaçların arasında rahatça eğlenebileceğiniz izole bir alan sunuyoruz. Ayrıca, misafirlerinizi, farklı özellik ve kapasitelerdeki salonlarımızda ağırlayabiliyoruz.

Dekorasyon

Ankara Gölbaşı nişan mekanlarının benzersiz ve rakipsiz ismi Konu Başka Risto Nozze’de, açık davet alanımıza 6 kişilik yuvarlak ve dikdörtgen masalar yerleştiriyoruz. Rustik konsepti yansıtan siyah sandalyelerle masaları çevreliyoruz. Kendine has duvar tasarımları ve perdelere sahip salonlarımızda, uzun ziyafet masaları, yuvarlak veya dikdörtgen ahşap masalar kullanabiliyoruz. Konforlu geniş koltuklar ve deri sandalyelerse şık masalarımıza eşlik ediyor.

Hizmetler

Uzman etkinlik sorumlumuzla birlikte planladığımız söz ve nişan davetlerinizde, dilediğiniz konsepti salonlarımıza taşımak üzere, organizasyon firması getirebilirsiniz. Işık ve ses ekipmanlarını bünyemizde karşılıyoruz. Gecenin neşesini arttıracak müzik performanslarına sahne oluyoruz. Arzunuz doğrultusunda, zenne, oryantal veya dans ekibiyle davetinizi hareketlendiriyoruz. Biricik söz ve nişan kutlamanızı, fotoğraf ve video karelerinde ölümsüzleştiriyoruz.

“Başarı detaylarda gizlidir” sözüne dayanarak, nişan süslemenizden çikolatanıza, müzikten dilek fenerine kadar her ayrıntıyı düşünüyoruz. Usta şeflerimizin leziz ikramlarıyla, davetinize tat katıyoruz. Dilerseniz, organizasyon öncesinde lezzetlerimizi değerlendirebilir ve menü içeriklerde değişiklik talep edebilirsiniz. İşletmemizde, kutlamanıza rahatça hazırlanabileceğiniz gelin odası bulunuyor. Ayrıca, gecenin eğlencesini sürdürmek üzere after parti alanı sunuyoruz.

Evlilik yolundaki genç aşıklarımızın unutulmaz söz ve nişan kutlamasını, Konu Başka Risto Nozze uzmanlığıyla, büyüleyici kır manzarası eşliğinde gerçekleştiriyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte, alışılmışın dışında ve hayallerin ötesinde bir gece yaşatıyoruz. Ankara İncek nişan mekanları arasında, “Konu Başka, Biz Başkayız” diyerek, yenilikçi dokunuşlarımız ve yaratıcı fikirlerimizle parlıyoruz. Konu Başka farkını deneyimlemek isterseniz, sayfada yer alan iletişim formunu doldurabilir ve firmamızdan “ücretsiz fiyat teklifi” talep edebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Satış Yetkilisi

 • Satış Yetkilisi

İletişim

 • Telefon: 0312 963 33 72
 • Adres:

  İncek Mahallesi, Yıldız Sokak No:11/1 Gölbaşı/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Konu Başka Risto Nozze Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.