Söz, Nişan Mekanları Ankara

İremce Düğün Sarayı

  • Kapasite
    100 - 1000 Kişi

  • Min. Yemekli
    500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Söz veya nişanın için nasıl bir yer aradığını anlat, ücret düğün asistanımız, kriterlerine uygun 5 mekandan fiyat teklifi göndersin!

İremce Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

İremce Düğün Sarayı Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 1000
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 1000

İremce Düğün Sarayı Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Dilek feneri
Hayır
Hint kınası
Evet
Müzik/DJ
Evet
Nişan süslemesi
Evet
Nişan tepsisi
Evet
Zenne / Oryantal / Dans Ekibi
Evet
Alkol servisi
Yok
Boş mekan kiralama
Evet
Nişan Çikolatası Hizmeti
Evet
Dışarıdan Fotoğrafçı Getirilebiliyor mu?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme İmkanı
Evet
Işık Hizmeti
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menüde Değişiklik İmkanı
Evet
Catering Firması Getirme İmkanı
Evet
Yemek Servisi
Evet

İremce Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel, Vegan

İremce Düğün Sarayı Hakkında

Ankara Altındağ nişan mekanları arasında hizmet veren İremce Düğün Sarayı’na hoş geldiniz! Siteler’de yer alan mekanımızda kapalı davet alanımızla kapılarımızı açıyoruz. Her mevsim nişan veya söz töreni yapabileceğiniz bir salon arıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Nişan kutlamanız için arzu ederseniz yemekli nişan paketini seçebilir, isterseniz de kokteyl servisi içeren paketimizi değerlendirebilirsiniz.

Davet Alanları

İremce Düğün Sarayı Altındağ’da kapasitesiyle dikkat çeken 1 adet söz nişan salonu bulunuyor. 750 ila 1000 kişi kapasiteli kapalı alanımızda istediğiniz herkesi misafir edebilir, uzun davetli listelerini ağırlayabilirsiniz. Ayrıca yüksek tavan özelliği de kapalı davet alanımıza ferah bir görünüm veriyor. Kolonsuz dans pistimiz de çiftlere rahat hareket edebilecekleri geniş bir alan sunmakta.

Dekorasyon

İremce Düğün Sarayı’nın şık ortamında sizi ve misafirlerinizi bekliyoruz. Mekanımızda beyazı öne çıkarıyor, aydınlık bir davet alanı elde ediyoruz. Davet alanının tavanında kullanılan renkli led ışıklandırmalar da salonumuza dinamik bir atmosfer katıyor. Mekanımızın en sonunda sahne ve nişan masası için platformumuz bulunuyor. Platformu da özel ışıklandırmalarla aydınlatarak nişan masasının salonun her yerinden görülmesini sağlıyoruz.

Çiftin salona gireceği yolu beyaz sütunlarla dekore ediyor, sütunları çiçek buketleriyle süslüyoruz. Dilerseniz girişe çiçeklerden oluşan romantik bir tag da kurabiliyoruz. Oturma düzenini hazırlarken yuvarlak banket masaları tercih ediyor, nişan konseptine uygun renkte örtüler ve gold aksesuarlarla masa üstlerini zenginleştiriyoruz. Napolyon sandalyelerimizi de yerleştirdikten sonra davet alanımızın dekorasyonu tamamlanmış oluyor.

Hizmetler

İremce’de yemekli nişan ve söz kutlamaları için dilediğiniz menüyü hazırlıyor, servisini yapıyoruz. Menüde değişiklik yapma imkanınız da bulunuyor. Ayrıca nişan tepsisi ve süslemelerini de mekanımızda hazır bulunduruyoruz. İsterseniz nişan çikolatası ikramı da gerçekleştiriyoruz. İremce Düğün Sarayı’nda kendi organizasyon sorumlumuzla hizmet veriyoruz fakat isteyen çiftler dışarıdan bir organizasyon firması da getirebilirler.

Nişan ve söz törenleri için gereken tüm detayları mekanımızda bulabilir, zamandan kazanabilirsiniz. Davet alanımız kolay ulaşılabilir bir konumda bulunduğundan toplu taşıma veya özel araçlarla rahatlıkla gelebilirsiniz. İremce Düğün Salonu Siteler Ankara nişan fiyatları için yan taraftaki fiyat teklifi formunu doldurarak bilgi alabilirsiniz. Aşağıdaki iletişim numarasından da bize ulaşarak fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Battalgazi Mah. Muhtar Arif Turan Cadde No: 181/A (Alemdağ Parkı altı, Çarşamba Pazarı yanı) SİTELER / ANKARA

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.