Bu işletmeden teklif alarak ücretsiz iPhone XR çekilişine katılabilirsin!

Ewet'de Balo ve Nikah Salonu

Söz, Nişan Mekanları

Kategori

30-50 TL

Min. Yemekli Fiyat

500-750

Yemekli Kapasite

Yenimahalle, Ankara

İlçe, İl

Wedding Planner

Söz veya Nişanın İçin Mekan mı Arıyorsun?

Söz veya nişan için nasıl bir yer hayal ettiğini anlat, ücretsiz danışmanlarımız isteklerine uygun 5 mekanla seni iletişime geçirsin!


Genel Özellikler

 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu) 30-50 TL
 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi) 30-50 TL
 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu) 30-50 TL
 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
 • Davet Alanları Açık ve kapalı alan
 • Mekan Özellikleri Çim alan, Bahçe, Teras, Balkon
 • Manzara Şehir manzaralı, Kır manzaralı

Kapasite

 • Yemekli Kapasite 500-750

Sorular

 • Servis saat kaçta sona eriyor? 23:00
 • Müzik saat kaçta sona eriyor? 23:00
 • Özel menü seçenekleriniz neler? Yok
 • Özellikler Alkol servisi yok, Nişan süslemesi, Mekan yemek servisi veriyor mu?, Işıklandırma mevcut mu?, Boş mekan kiralanabilir mi?, Dışarıdan Organizasyon Firması Getirilebiliyor mu?, Catering firması getirme imkanı var mı?, Müzik/DJ, Menüde değişklik yapılabiliyor mu?, Dışarıdan Fotoğrafçı Getirilebiliyor mu?, Organizasyon Danışmanı var mı?
 • Mekanın kısıtlamaları neler? Alkol servisi yok
 • Nasıl gelinir? OSTİM METROSU YANI

Önerilen Firmalar

Notte Hotel
24

Çankaya

Notte Hotel

Notte Hotel...

Cezveli Cafe Nişan Salonu
29

Keçiören

Cezveli Cafe Nişan Salonu

Sakin Gürültüden uzak Teras Ve Kapalı Mekan içinde Kına gecesi Nişan Organ...

King Hotel Çankaya
15

Çankaya

King Hotel Çankaya

Uzun yıllardır otelcilik sektöründe King Hotel Çankaya adı ile biliniyoruz....

Hakkında

Hayatınızın önemli anlarından biri olan nişan organizasyonlarınızı bizim ev sahipliğimizde kutlamaya ne dersiniz.?
Ewet'de Balo ve Nikah Salonu Ankara olarak uzun yıllar boyunca Yenimahalle Ostim’de faaliyet gösteriyoruz. Faaliyette olduğumuz yıldan bugüne yüzlerde organizasyonlara ev sahipliği yaptık ve çiftlerin mutlu günlerine ortak olmaya devam ediyoruz. Ankara’da gerçekleştirebileceğiniz organizasyonlarınız için tercih edebileceğiniz en muhteşem açık ve kapalı alana sahip olan işletmemizde sevdiklerinizle kusursuz bir organizasyon geçirmeye “Evet” deyin. Nişan organizasyonları dışında; düğün, nikâh, kına ve bekârlığa veda partileri, kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyoruz.
Bünyemizde açık ve kapalı olmak üzere iki davet alanı bulunmaktadır. Üstü açık teras katımızda 1200 kişiye kadar organizasyon düzenleyebilir, yaz ve bahar aylarında açık alanda keyifli bir şekilde eğlenebilirsiniz. Kapalı alanımız ise 400 kişi kapasitelidir. Her mevsim organizasyonları için uygun olan salonumuzda gerekli ısıtma ve soğutma sistemleri mevcut olduğundan dolayı keyifli bir gün geçirebileceksiniz.
Nişan organizasyonları için birbirinden farklı konseptlerle sizi karşılıyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle nasıl bir eğlence geçirmek istediğiniz ve nişan temanızı öğreniyoruz. Nişan masası üstünü seçtiğiniz konsepte uygun olarak hazırlıyoruz. Canlı çiçek ve şık şamdanlarla masa üstünü hareketlilik kazandırıyoruz. Fotoğraflarınızda arka fon olarak kullanabileceğiniz tak kurulumu da yapıyoruz.
Sahne hizmeti sağlayarak gün boyu güzel müziklerle eğlenmenizi sağlıyoruz. Profesyonel sanatçımız ve orkestramız eşliğinde organizasyonunuzun başından sonuna kadar seçtiğiniz müziklerle doyasıya eğlenebileceksiniz. Salona giriş müziğinizde ve ilk dansınız da istediğiniz müziği seçebilir, yıllar geçse de unutamayacağınız bir anıya sahip olabilirsiniz.
Ewet'de Balo ve Nikah Salonu Ostim olarak faaliyette olduğumuz yıldan bugüne çiftler tarafından tercih edilen adreslerden biriyiz. Profesyonel ve dinamik ekibimizle birlikte organizasyon süresinde siz ve davetlilerle özel olarak ilgileniyor, eksiksiz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

 • Adres: Ofim İş Merkezi 100.Yıl Bulvarı No:99/1 Kat:1 Ostim


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Hayallerindeki Düğünü Birlikte Planlayalım!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.