Çerkes Derneği Yaşamkent Sosyal Tesisler

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Çerkes Derneği Yaşamkent Sosyal Tesisler
Açık Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Çerkes Derneği Yaşamkent Sosyal Tesisler Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Çerkes Derneği Yaşamkent Sosyal Tesisler Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan
Manzara
Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Çerkes Derneği Yaşamkent Sosyal Tesisler Sık Sorulan Sorular

Çerkes Derneği Yaşamkent Sosyal Tesisler düğün fiyatları ne kadar?

Çerkes Derneği Yaşamkent Sosyal Tesisler düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Çerkes Derneği Yaşamkent Sosyal Tesisler düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Çerkes Derneği Yaşamkent Sosyal Tesisler kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Çerkes Derneği Yaşamkent Sosyal Tesisler 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Çerkes Derneği Yaşamkent Sosyal Tesisler düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Çerkes Derneği Yaşamkent Sosyal Tesisler düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Çerkes Derneği Yaşamkent Sosyal Tesisler düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Çerkes Derneği Yaşamkent Sosyal Tesisler düğün dışında sünnet düğünü, açılışlar, baby shower, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, kına, doğum günü, parti, bayi toplantısı, nişan ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Çerkes Derneği Yaşamkent Sosyal Tesisler Hakkında

2015 yılında belediyeye bağlı bir sosyal tesis olarak faaliyete başladığımızdan beri her etkinlik ya da eğlence için Ankara’da sizlerin tercihi oluyoruz…

Peki biz kimiz?

Hayallerinizi gerçekleştirmek için çalışan profesyonel bir ekip de diyebilirsiniz bize! Tabii ki biz Çerkes Derneği Yaşamkent Sosyal Tesisleri ailesi olarak hizmetinizdeyiz.

Sunduğumuz hizmetlerde titizliğimiz ve disiplinli çalışma düzenimiz ile eksiksiz bir şekilde hayallerinizi gerçekleştirebiliyoruz. Sizlerin her anı bizim için değerli bu yüzden düğün, kına ve nişan
gibi unutulmaz organizasyonlarınızı sizin için özel kılıyoruz! Organizasyon sorumlumuzun desteği ile planlamalar yapıyoruz ve gece boyunca da organizasyon yönetimi görevini üstleniyoruz.

Düğün ve davetleriniz için davetli sayınıza göre masa ve sandalye düzenini ile başlıyoruz hazırlıklarımıza. Beyaz masa örtüleri ve kendinden desenli şık kumaşlar ile masalarınızın örtülerini örtüyoruz. Ziyafet masalarınızda beyazın asaleti ile temiz bir görünüm yaratıyoruz. Tiffany sandalyelerinize de farklı renklerde kumaşlar ile konseptinize uygun renklendirmeler yapıyoruz.
Masa çiçekleri, farklı aksesuar ve dekorlar ile tasarımını tamamladığımız masalarınıza servis takımlarının da yerleştirilmesi ile hazırlıklar tamamlanıyor.

Tabii ki bu kadar ile kalmıyor ve çiftimiz için özel bir alan tasarlıyoruz. Nikah masası düzenleyerek kır düğünü konseptinize uygun bir tören alanı dizaynı yapabiliyoruz. Hatta ayakta nikah töreni tercih eden çiftlerimiz için de özel tasarlanmış bir takın altında sonsuza kadar “Evet” diyecekleri bir alan yaratabiliyoruz. En özel gecelerinizin her detayını tasarladığımızda ve tamamladığımızda Ankara Çankaya kır düğünü mekanları arasında fark yaratan bir atmosferde olduğunuzu siz de hissedeceksiniz!

Farklı menüler ve özel tatlar ile gecenizi ziyafete dönüştürmekle kalmıyor müzisyenlerimizin de katılımı ile adeta bir şölene dönüştürüyoruz gecenizi…

Eğer siz de bütün bu hizmetlere avantajlı fiyatlar ile sahip olmak isterseniz Çerkes Derneği Yaşamkent Sosyal Tesisleri Ankara adresinde buluşmak için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifleri de alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Yaşamkent Mahallesi 3249. Cad. 3248. Sok. No: 2/A Çayyolu, Çankaya/ Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Çerkes Derneği Yaşamkent Sosyal Tesisler Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.